23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Головна
Бережниця FOREVER Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 2
Написав Administrator   
16.11.2013
Поїздка до Маняви, була для дитячої спільноти Руху Назаретських Родин в с.Бережниця такою догоочікуваною. І ми такі раді що розпочали цю неділю з ранкової Служби Божої.Нестали нам на перешкоді , ні досить раній час ( 6 год.ранку), ні бопоювання довгої дороги.
Дуже гарні слова вчать нас ходити до церкви: «Один хлопець запитав священика:- Якщо Бог є всюди, то для чого мені ходити до церкви? На що той відповів: « У всій атмосфері є вода; але коли тобі хочеться пити, ти повинен йти до джерела або колодязя...» Багато дітей пішли до споіді і всі пішли до Св.Причастя, це і є ідеальна підготовка до поїздки на св.місце. Звичайно деяким друзям було важко, вистояти службу, тому що малий вік , ранковий час, не привичка, але у Бога немає нічого не можливого, особливо коли це стосується дітей .
Разом помолились і брат Богдан поблагословив дорогу, яка виявилась не довгою і цікавою.
 
Вісті з Голдашівки! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 5
Написав Administrator   
17.10.2013

_216.jpgНаша дорога, люба Голдашівка, де чекає нас отець…Тут, 11-13 жовтня зібралася велика християнська родина РНР на осінні реколекції. Радість і ніжність переповнювала серця в часі зустрічі братів і сестер з різних куточків України.
Уже з першої конференції, у п’ятницю, отець Михайло заінтригував нас питанням: «Подумаймо, що буде мати для нас, християн, значення через мільйони років?». Відповідь була досить неочікуваною: «Чи ми спасали загублені душі, скільки людських душ ми привели до Бога», А далі розглядалися причини, чому християни не розповідають про Спасителя, Богородицю, не діляться відчуттям Бога. Ось декілька з них: - я не знаю як; я лінуюся; я буду свідчити тільки своїм життям; я це зроблю пізніше; люди не хочуть слухати про Бога.

 
Я полюбила Бога! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
17.05.2013
Ура ! Я полюбила Бога! Шукаючи відповідь на питання як виховувати себе, своїх і довірених дітей, читала спеціальні методики і вірила у все... от воно...відповідь знайдено...вперед...
Пройшли роки, і що? Що я отримала - важкість у душі, безвихідь, думку - вже прийшла старість, мабуть треба помирати.
Як легко стало, коли побувала на реколекціях спільноти Рух Назаретських Родин у Голдашівці, так легко як було колись, у щасливому дитинстві, саме там, коли була маленькою дитиною в руках люблячого Бога. Звичайно після заміжжя були радощі, веселощі,а де вони тепер?
Після почутого на реколекціях зрозуміла, що кожного для мою радість  з"їдала отрута ідолів, яким поклонялася у пристрастях, суєті, власному "я", зажерливості... . А протиотруту я почала приймати у Голдашівці, від Божого милосердя, через людей, які є у спільноті Рух Назаретських Родин, беручи участь у Службі Божій, діленнях, розвагах, спільних обідах.
Вилікуй мене Боже! Поможи не забути Тебе!
Наталя Каченюк с.Бережниця
 
З Карпат до Голдашівки Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 7
Написав Administrator   
02.09.2016
dsc_8301.jpgНещодавно ми покинули Голдашівку, де провели неперевершену частину канікулів, які були серцем і душею нашого літнього відпочину. Під проводом пильного ока Наталії Євстахівни ми добралися до місця призначення, де нас зустрів о. Михайло Будник, наш духовний наставник і провідник, який як добрий батько, піклувався про кожного з нас і робив все для того, щоб ми всі трішечки духовно підросли. Допомагали отцю у нашому зрості його надійна команда: дочки Аня, Люда і син Іван. Основою кожного дня була Служба Божа, де всі ми єдналися з Христом і були найщасливішими Божими дітьми, які творили "Сузір'я Святості". Духовну Їжу ми черпали зі щоденних наук. Наука про молитву, що молитва є основою нашого життя. Без справжньої молитви, ми зрозуміли, небуде нічого: ми не зможемо пізнати Бога, любити ближнього, прощати ворогам, терпіти кривду... Дуже важливою для нас була і тема про любов до ближнього. 
 
У Бога є мрії про наших дітей Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 5
Написав Іванка   
24.10.2012

19-21 жовтня 2012 р.Б. відбулися чергові реколекції нашого Руху у с. Голдашівка.  На цих реколекціях ми розважали про виховання наших дітей та як бути/стати добрим батьком/мамою.

Кожного разу поїздка на реколекції у с.Голдашівка – несе в собі, окрім місійного характеру, завжди щось особливе. Так сталося і цього разу. Чудова, різнобарвна, тепла й лагідна осінь, мальовничі краєвиди Вінниччини, можливість вирватися із  «стрімкого ритму життя, де завжди бракує часу, надмір шуму, суєти», довга дорога і безсонна ніч (чи то в поїзді, чи в автомашинах), – в сумі перетворювали наші душі у «сприятливий ґрунт для посіву зерна» – Божого слова. Наш духівник о. Михайло цього разу знову знайшов особливу тему і спосіб її подачі для нашого розважання, ділення, що спонукало «темряву» нашого єства знову відкриватися на світло Божого слова та любов Доброго Батька.
В своєму житті ми неодноразово, мабуть, чули розповіді, чи лекції про виховання наших дітей, чи самовиховання нас. Слухаючи, переживаючи цю тему впродовж цих трьох днів, ми не лише почули щось нове, але збагатилися надією, заохотою, щоби знову і знову змагатися за душі наших дітей та нас самих.

 

 
<< На початок < Попередня 1 2 Наступна > В кінець >>

Всього 10 - 16 із 16
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino