24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Головна
Від криниці до криниці. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
11.08.2017

 

dsc_2186.jpg

В цьому році літні реколекції спільноти Руху Назаретських Родин проводилися в надзвичайно духовному місці – с.Язловець, Бучацького району, Тернопільської області (з 31-4 серпня)  в монастирі Сестер Непорочного Зачаття. Вкотре переконуюсь, що сам Господь обирає для нашої спільноти такі місця, де можна забути про все земне і побути наодинці з Богом, подякувати та прихилитись до Нього.

   На території монастиря є чудовий сад, в якому ми проводили наші ділення та рекреації. Також там знаходиться найголовніша цінність – гробниця Блаженнішої Марцеліни Даровської, історія життя якої надихає вірити та любити Ісуса всім серцем, адже саме цим і займалася Марцеліна все своє життя – покладалася на волю Божу та служила Йому. Своїм життям вона довела, що невтомною вірою можна перейти через усі труднощі, подолати гріх та залишитися вірною своєму Отцю.

 
Історія створення і духовність Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 11
Написав Administrator   
28.05.2010

00247577.jpg    Рух Назаретських Родин (РНР) є міжнародним католицьким рухом апостольства родин. Його метою є освячення учасників Руху через глибше життя Євангелієм, тобто намагання жити у повсякчасній єдності з Христом.
     Ініціатор і засновник РНР – профессор Академії Католицького Богослов`я о. Тадеуш Дайчер (1931р.). Разом з о. Андрієм Бучелем (1951-1994) і групою мирян він створив в 1985 р. у Варшаві першу євангельську спільноту, яка дала початок Рухові.  За декілька років РНР поширився і тепер існує в десятках країн на всіх континентах.

 
Наша програма- нова євангелізація Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 5
Написав Administrator   
05.02.2013
fnccc21lqra.jpgДоводиться часто чути, що теперішні часи є важкими для Церкви. Хоча, разом з тим, говорять про «весну Святого Духа». Очевидно, що росте число людей, особливо молодих, що шукають чистого джерела правдивої віри. В той же час маємо гіркий досвід, що спекулятивні ідеї та практичні пропозиції життя, які бомбардують нас з усіх сторін, не дають відповіді на наші найважливіші питання, не розв’язують проблем, не усувають страху та відчуття внутрішньої порожнечі. Навіть сама геніальна людська думка не може замінити Божого Слова, Доброї Новини – Євангелії. Це вона є правдивим хлібом, що може нагодувати сучасний світ. Є джерелом води живої. Тому Іван Павло II, а за нам і Бенедикт XVI, з такою силою закликають до нової євангелізації. Змістом нової євангелізації є пізнання Ісуса, Божого Сина, та голошення про Нього цілому світові: пізнати самому і показати світові обличчя Ісуса Христа (пор. Іван Павло II, Novo millenio ineunte, 16). Що ж це означає – пізнати Ісуса?  
 
«Отче наш» - місце радості і прощення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
02.11.2016
dsc_9528.jpgЧерговий раз хочемо поділитися з Вами радістю від пережиття реколекцій для нашої спільноти Руху Назаретських родин, які цього разу відбулися 28-30 жовтня 2016 р.Б., у м. Чорткові. «Монастирська гора», так називають це місце місцеві жителі, – чудова, мальовнича «оаза» Бучацької єпархії, де є багато всього прекрасного: мова не лише про споруди, але і про людей, вірніше, про багатогранні спільноти, які там збираються та звершують різного роду служіння. Бога за всіх Вас подяка. Ще хочу подякувати Богові за дар молодих людей, які прибули цього разу вперше на наші реколекції (їхнє перше ділення було для нас безцінне). Дякую також Отцеві небесному за повернення наших воїнів з війни – братів Василя і Романа з Франківщини, а їхнім дружинам за вірність у чеканні та підтримку. Ми раді, що Ви є у нас!!! Раді за всіх, молимося за Вас, особливо за тих, хто зараз не з нами.
 
Катехизми для місії Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 4
Написав Administrator   
08.12.2011

  «Ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Матв.28:19,20)
log.jpegЄвангелізаційна спільнота Рух Назаретських Родин УГКЦ, відповідаючи на заклик Церкви до євангелізації, прагне виконання Божої волі у згоді із словами Святого Письма, наукою Церкви про євангелізацію і положенням статуту спільноти.
Споглядаючи виклики сучасності ми наповнені бажанням ділитися любовю. Тому спільно з  усіма бажаючими започатковуємо   євангелізаційну акцію «Катехизми для місії». У рамках цього проекту запрошуєм спільноти РНР у погодженні з своїми духовними відповідальними і аніматорами провести молитовні зустрічі і збірку добровільних пожертв з метою купівлі Святого Письма та катехизмів для місійних потреб Української Греко Католицької Церкви на сході України, Росії та Казахстану. 

 
<< На початок < Попередня 1 2 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 9 із 16
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino