19.02.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Легкий для Духа! Версія для друку Відіслати на e-mail
Для зустрічей - Зустрічі молоді
10.09.2017


Активізуючий засіб:
 Порозмовляйте, як стати чутливим для натхнення Святого Духа? Які речі заважають Його слухати? Які приклади натхнення Духом Святим я знаю?Духовний коментар:
 “Вітер віє, куди забажає, і шум його чуєш, а не відаєш, звідки приходить і куди відходить. Так бо і з кожним, хто народжується від Духа” (Йн 3, 8). Який зміст мають ці слова Христа, скеровані до Никодима у відповідь на його питання: чи можливо вдруге народитись старій людині? – слова, які є також відповіддю на наше питання: що може уможливити мені навернення, повне відкриття на Бога і співпрацю з Божою благодаттю? Святий Дух віє, коли хоче. Через різноманітні знаки діяння Святого Духа помічаєш Його присутність в твоєму житті, але не знаєш, ані звідкіля приходить, ані куди хоче тебе вести.

Нове народження, про яке говорить Никодиму Ісус, має уможливити тобі повне відкриття на Бога. Має зробити тебе таким вразливим на діяння Святого Духа, як повітряна куля вразлива на кожний повів вітру. Повітряна куля не знає звідкіля віє вітер і куди несе її. Цілковито піддаючись його діянню, стає якби іграшкою чи невільником вітру. Вдруге народжена людина повинна бути власне так покірна діянню Святого Духа. Коли станеш “новою” людиною, не будеш надмірно аналізувати своєї ситуації, ані намагатись до кінця все зрозуміти. Звісно, не перестанеш роздумувати, але буде цей аналіз дуже стриманий. Скеруєш його не на зрозуміння, звідкіля віє вітер Святого Духа і куди тебе веде, але на те, щоб в повноті бути слугою-невільником цього віяння Божого вітру, щоб бути цілковито покірним Його діянню і очікувати усього, що Він захоче вчинити з тобою – без огляду на те, до чого тебе це доведе. (пор. Зошит № 10)

Пропозиції запитань для ділення:
 - які діяння натхнення Святого Духа помічаю в житті?
- ким Він є для мене?
- чому часто не відповідаю на Його запрошення?
- як можу приймати дар Святого Духа?

 
Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino