19.02.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Пізнай Воскреслого! Версія в форматі PDF Версія для друку Відіслати на e-mail
Загальні зустрічі
19.04.2017
А як ранок настав, то Ісус став над берегом, але учні не знали, що то був Ісус.(Iван.21:4).
Вас не дивує дивує, чому учні майже завжди не впізнавали Воскреслого Христа? Марія в саду, двоє учнів по дорозі в Емаус, Фома… бачили, але не впізнали Ісуса. Їм належало навчитися пізнавати Воскреслого Спасителя
Ми теж, як і ці учні Христа, не впізнаємо присутності Господа. Біблія говорить: «Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх…»(Пр.3:6).  Апостоли були не готові, очікувати і бачити Воскреслого завжди і всюди на своїх дорогах. Через те і ми Його не помічаємо на своїх дорогах.
Зустрічі учнів з Воскреслим, вчать пізнавати Господа у звичайних земних справах. Учні не впізнали Його, вони не знали, що той, хто стоїть на березі озера – це Ісус. Вони не знали, Що Він бачив усі їхні старання і працю. «Та ночі тієї нічого вони не вловили»Ів.21.3.  Ні одна рибка не потрапила у їхні сіті. Можливо, вони виконували працю з думкою, що ніхто їх не бачить. Можливо, згадували про Ісуса, як про далекого і недосяжного. А весь цей час Ісус стояв і дивився на них. О, як багато праці, земної і духовної ми виконуємо забуваючи про близькість Ісуса. Думаємо, що зможемо все вирішити без Нього, забуваючи, що Він тут, поряд.
Нехай Пасха перемінить нас, щоб ми вірою бачили Його в наших успіхах і невдачах, в праці земні і духовній.
Учні не знали, що Він турбується про хліб  для них. Вони могли думати,  що Він вище їхніх земних проблем, що турбота про їжу, надто дрібна справа для Нього. Хіба ми так думаємо?
Але Він, воскреслий і прославлений турбується про нас! Його серце так само наповнене Любов’ю, як і тоді, коли Він наситив хлібом голодних у пустині.
Смерть і гріб не змінили Його! Кажуть, тільки голодний розуміє голодного. Але не так з нашим Господом. Він знає вашу нужду, ваш холод і голод зараз, як і тоді, коли Сам це переживав. Воскреслий Христос не міг голодувати, терпіти спрагу чи втому,  але хотів допомогти учням в їхніх потребах.
Якщо Господь турбується про потреби матеріальні, тим більше прагне доповнити потреби духовні. Як багато буває «голодних учнів» у наших парафіях. Ось, Він стоїть перед кожним з нас особисто, в цей пасхальний ранок з питанням: «Діти, чи маєте поживу?» Чи ваша душа нагодована поживою Божого Слова, насичена молитвою, покріплена Святим Причастям?
Переможений і прославлений Він не змінився! Жоден із земних батьків не мав такого співчуття до своїх голодних дітей, як Він до тебе і до мене.
Воскреслий Христос першим розпочав розмову, щоб підійти ближче, щоб прикликати до себе.  Він хоче говорити з нами як друг з другом. Це була перша зустріч з учнями після воскресіння. Ця розмова від серця до серця, щоб запалити їх. Як запалив серця подорожуючих в Емаус. Серця двох апостолів горіли, коли Ісус пояснював Писання (Лк.24.27)і пізнали Господа у ламанні хліба (Лк.24.30). Господь торкається нашого серця, коли вивчаємо Боже Слово і відкривається тим, хто на Літургії приймає Святе Причастя. Ісус потішив серце Марії, коли вона плакала біля гробу(Ів.20.15). Він близько нас у наших болях і втратах. Пізнай Його співчуваючу присутність в найтрагічніших моментах життя.
Коли сумніви розхитують віру – як Фома, торкнися серцем Його ран (Ів.20.27). Він хоче чути наш голос і розмовляти з нами в тиші молитви.
Господь наказав  закинути сіті у вказане місце і вони впіймали велику кількість риби. Це було чудесно!  Тоді учні впізнали Ісуса!
Навчімось  Його пізнавати! Як часто ми отримували успіх тільки тому, що Він був поряд. Це Він наповнив наші сіті, наші кухні, холодильники…
Молюсь, щоб ми, як учні, після всіх великих благословень побачили, Хто це зробив. Але ще нескінченно краще, якщо ми свідомо вручимо Йому наші руки, наші сили і всі наші можливості, щоб Він керував ними. Якщо ти християнин, віддай Йому все свідомо сьогодні, щоб належати Йому у вічності!
Ідіть до Нього кожного дня з серцем наповненим вдячністю і Любов’ю! Він нікого не відпустить з порожніми руками. Він дає нам своє Тіло і Кров! Він наша пожива навіки!
 
1. Чи впізнаю Воскреслого у в успіхах і невдачах життя?
2.Як переживав Пасхальну зустріч з Христом? 
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino