24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зміни серце – зміниться життя. Версія для друку Відіслати на e-mail
Загальні зустрічі
20.03.2017
Щоб вилікувати симптоми потрібно вилікувати хворе серце. Здорове серце дасть силу для рук і ніг. 
Це справедливо теж для духовного життя. Люди, в яких хворе серце мають погане духовне почуття…
Бут37.4.  - «Зненавиділи і не могли говорити…»  Чому вони не могли говорити? У них було гарне виховання, благополучна сімя. «Не могли» - це було для них не можливо, планка надто висока, бо серце хворе! Причина в словах: «зненавиділи»,  наслідок – «не могли говорити».  Гріх опанував серце. Проблема була не у вихованні, не в знанні, але в ненависті, яка поселилася в серці. Що могло змінити поведінку братів? – Переміна серця від гріха ненависті! 2.Цар.13.22.  – подібна ситуація. Чому не говорив? – «бо зненавидів…»
Ми всі хочемо змін в житті. Щоб змінилася ситуація в сімї, на роботі. Змінюючи своє серце, ти зможеш все змінити в житті. Люди з чистим серцем по іншому дивляться, слухають, по другому реагують. Якщо ти хочеш щось змінити – зміни своє серце – викинь із нього все те, що оскверняє його, все темне і гріховне. Нове серце дасть тобі нове життя. 
Приклад  Закхея… Ісус зробив житті Закхея те, що не міг зробити ніхто інший . Ісус перемінив його серце. Змінюючи серце ти зміниш ціле життя.  (Приклад чоловіка який покаявся і помітив красу навколишнього світу).
 Якщо тебе хтось виводить із себе, нервує, проблема не з тією людиною, проблема в стані твого серця. Христос ні на кого не дивився з докором чи осудженням. Ісус до кожного простягав свою руку, щоб дати право і можливість встати, піднятися перейти від темряви до світла і життя. (Приклад з миттям посуду).
Де приймає лікар, який може так змінити наше серце?... Відповідь:  1Цар.10.9. «Бог дав йому інше серце…»! Бог виріже заздрість, видаляє сварливість, лікує гнів… Ні один хірург не робить такої операції, але якщо ти прийдеш до Господа, Він використає всю свою силу і перемінить тебе. Ні одного шраму не залишиться. Ти станеш новим і здоровим. 
Бажання Христа – змінити людину, відновити життя. Людину можна навчити зовнішньої переміни, але ніхто не може перемінити його серце (приклад)  Не ті, хто співає, проповідує,  служить, але чисті серцем. Для Бога важливий не стаж відвідування церкви, а стан нашого серця! 
Бога більше цікавить не що ти вмієш, робиш, але хто ти є (на відміну від людей - як нас приймають на роботу). (Приклад відбору у спец підрозділ…). У Бога є свій стандарт – святість. Я проповідую, співаю, проводжу, але для Бога важлива святість. Ось чому важливо займатися своїм серце. 
Мт.3.25,26. «Ви очищаєте зовнішню сторону».  Тобто в сучасному - люди зберігають усі зовнішні елементи – хустинка, серйозне лице… А всередині - повні неправди.  Важливо – стан твого серця, а не гарні слова, чи глибокі духовні знання.  Важливо як ти живеш, а не що ти говориш. (Як ти ведеш себе, коли тобі на ногу наступили? 
Є люди які змінюють зовнішність, але зовсім не міняють серце. Зовнішність одна, а серце зовсім інше.  Спершу очисти внутрішність…, а потім зміниться зовнішнє. Якщо ти хочеш змінити своє життя - починай з переміни серця. 
Ти хочеш бути кращим чоловіком ніж ти є, кращим сином і дочкою, кращою дружиною - є рецепт! Зміни сьогодні своє серце! 
"Коли я мовчав, занепали кістки мої цілоденному стогнання мого ... Я відкрив Тобі гріх свій, і не сховав був провини своєї" (Пс. 31: 3-5).
Не приховуйте, ніяких своїх таємних вчинків. Таємниця - це загадка лише для людей. Для Бога ж ніякої таємниці не існує. "Ні створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його" (Євр. 4:13).
Диявол знає, що у сповіді нас чекає прощення і милосердя, тому всіляко буде вас утримувати від цього кроку.
Але якщо ви любите Господа, любите світло, дорожите порятунком своєї душі і дуже бажаєте жити вічно з Господом і з усіма святими в небі – приступіть до покаяння. Вірю, що ми всі  щиро каємось за свої  гріхи і бажаємо отримати прощення.
Господь переміг сатану, зламав його владу над душами людей. Якщо ми відкриємо серце Господу у сповіді, сповідуємо свій гріх, то і ми увійдемо в  перемогу Господа. Хай допоможе Він вам зробити це сьогодні, зараз!

1. Коли і як часто відкриваю своє серце перед Богом?
2. Які грані життя найбільше потребують переміни?
Для розважання: Лк.19.1-10 (Про Закхея).

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino