24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Його серце бється для тебе Версія для друку Відіслати на e-mail
Зустрічі молоді
31.01.2017

активізуючий засіб:

 Порозмавляйте про таїнство Сповіді. Уявіть ситуацію; маєте товариша, який може приступити до цього таїнства або хоче порозмовляти з священиком, тільки боїться… Як з власного досвіду зможеш Йому допомогти?...

 духовний коментар:

 Бог, непам’ятливий зазнаних зранень, весь час і на різні способи відкриває перед людиною своє Серце. Часто об’являє нам себе і волає до нас через святих, яких наповнює своєю – Божою любов’ю, через служителів слова і таїнств, особливо таїнства примирення – сповіді. Сповідник Шарля де Фуко, отець Ювелен, який запровадив його на дорогу навернення, визнав, що коли зустрічався з ним, Бог наповнював його серце незвичайно палким, нездоланим прагненням уділяти розгрішення. В цьому прагненні, яким Бог наділяв отця Ювелена, виражалось власне те постійне і ненаситне прагнення Бога пробачати нам. Тому ти повинен змагатись зі своїм смутком. Якщо ти відійшов від Бога, то, незалежно від того, як далеко, завжди можеш повернутись. Після кожного падіння пам’ятай, що Він чекає, що коли ти повертаєшся і просиш у Нього прощення, приносиш Йому радість, бо дозволяєш Йому любити тебе через пробачення.

Усі твої невірності чи гріхи стануть щасливою провиною, якщо допоможуть тобі глибше пізнати милосердя Господа. Стануть щасливою провиною, якщо зроблять тебе більш покірним і довірливим, довіряючим чимраз менш собі, а чимраз більше Господеві. Тоді – після їх прощення – ти будеш духовно зростати.

Твої проступки ставатимуть щасливою провиною, якщо свідомість завданого Ісусу болю відживлятиме твою любов. Якщо поглиблюватиме твоє прагнення віддання себе Йому – аби твоє серце билось виключно для Нього, як Його зранене Серце б’ється виключно для тебе. (пор. РпВ)

  пропозиції запитань для ділення:

 - як відкриваю Боже серце, коли приступаю до таїнства Сповіді?

- коли чиню зло - якою є моя свідомість, вразливість, що раню Його?

- як часто в серці шкодую та перепрошую Господа?

 завдання:

 Зустрітись з люблячим та ніжним, прощаючим серцем Господа в тихій адорації!

 

 

 

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino