24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Дозволити Богу жити в мені в же сьогодні Версія для друку Відіслати на e-mail
Зустрічі молоді
17.12.2016

Активізуючий засіб:
Пригадайте собі, як виглядають прокидання з ранку. Як хочеться продовжити цей момент на знов і знов, «ще трошички»? Які вправи «психо-фізичні» роблю, щоб день був вдалим?

Духовний коментар:
 Можемо, наприклад, припустити, що батько дізнався через своїх слуг, що сталось з його молодшим сином: що голодує, що немає, де жити, і що взагалі поневіряється. І припустимо, що батько, бажаючи врятувати сина від такої долі, посилає, відкрито чи потаємно, до нього слугу з торбинкою грошей, що дасть сину можливість жити нормально, але також повернутись до розбещеного життя. Чи такий різновид допомоги, яку батько міг би постійно уділяти, призвів би коли-небудь до повернення сина? Здається, все вказує, що ні. Виходить, що батько, люблячи сина, не повинен захищати його від поганих наслідків його власних вчинків, попри біль батьківського серця. Внаслідок зла, яке коїть блудний син, “розп’яті” дві особи – батько з приводу болю з-за поневірянь і падіння сина, а також сам син внаслідок своїх падінь. Люблячий сина батько повинен, однак, чекати, навіть якщо це пов’язано з ризиком, чекати, аж зло сповнить свою міру і почнуть діяти його наслідки. Саме наслідки зла, впливаючи на самолюбство сина, схилили його до повернення.
 Знаємо, що прийшов такий момент, коли сповнилась міра зла, коли падіння сина було вже не тільки моральним падінням в усій своїй глибині, але також дійшло до крайньої ганьби. Сину було вже так погано, що прийшла йому холодна, виважена думка, що варто повернутись до батька, тому що той краще поводився зі своїми слугами і наймитами, ніж пан, в якого служив він. Не любов до батька зумовила повернення блудного сина, а едино звичайне, корисливе самолюбство, холодний розрахунок, що буде йому краще – не батькові, а йому буде краще. Лише тоді, коли побачить батька, який вибіг йому назустріч, коли побачить в його очах сльози радості, коли опиниться в його обіймах, а потім буде одягнений в найгарніші шати, отримає перстень і побачить, що батько готує для нього учту, буде шанс, що син відкриє любов отця. Таким чином наслідки зла можуть бути пов’язані з благодаттю. (пор. РпВ)

Пропозиції запитань для ділення:
 - чи можу сказати, що я сплю в житі духовному?
- чи очікую сподівання, мрії ось-ось виконаються?
- як помічаю, що Бог звершує моє життя, провадить тобто, Він хоче в мені жити?

Завдання: Молитися про щире прагнення наблизити прихід Господа собі та іншим.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino