24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 804048
Подібні матеріали
З Карпат до Голдашівки Версія в форматі PDF Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 7
ГіршеКраще 
Загальні зустрічі
02.09.2016
Нещодавно ми покинули Голдашівку, де провели чудовий час у молодіжному табірі Руху Назаретських Родин. Під проводом пильного ока Наталії Євстахівни ми добралися до місця призначення, де нас зустрів о. Михайло Будник, наш д уховний наставник і провідник, який як добрий батько, піклувався про кожного з нас і робив все для того, щоб ми всі трішечки духовно підросли. Допомагали отцю у нашому зрості його чарівні діти Аня ,Люда і Іван.
 Основою кожного дня була Служба Божа, де всі ми єдналися з Христом і були найщасливішими Божими дітьми, які творили "Сузір'я Святості". Духовну Їжу ми черпали зі щоденних наук. Наука про молитву, що молитва є основою нашого життя. Без справжньої молитви, ми зрозуміли, небуде нічого: ми не зможемо пізнати Бога, любити ближнього, прощати ворогам, терпіти кривду... Дуже важливою для нас була і тема про любов до ближнього. Дякуємо о. Михайлу, що допоміг нам багато зрозуміти через цю тему. Розважали щодня над молитвою "Отче наш", о. Михайло намагався якнайкраще пояснити нам суть Господньої молитви. Аня ,Люда і Іван не давали нам сумувати, нудьгувати, а постійно проводили з нами багато цікавих ігор, вікторин, навчили танцювати  банси. Наталія Євстахівна тримала все під контролем, уважно слідкувала за нами і як добра мама хвилювалася за кожен наш крок. Протягом всього табору у кожного був таємний друг, для якого намагалися зробити щось приємне. Вражаючими були екскурсії на Скелі Довбуша (Жорняки), Південний Буг, м.Бершадь. Дякуємо аніматорам Олені , Руслані,  Валерію, Валентині за гарно проведений час, смачну уху, печену картоплю і ще багато смаколиків.
Наші добродії казали, що немає кращого відпочинку, аніж послужити ближньому. Феєричною була заключна ватра, де ми співали гімн табору "Хай нас єднає любов", виявляли таємного друга і вже починали сумувати, що закінчуються канікули з Богом, і нам потрібно повертатися до своїх домівок, друзів, куди ми обов'язково понесемо частинку Добро Бога, який нам відкрився тут в особливий спосіб. До зустрічі Голдашівко! Ми повернемося. Дуже вдячні о. Михайлу, їмості Руслані, Ані, Люді, Івану , Наталії Євстахіївні.
Діти дитячих спільнот Руху Назаретських Родин с.Яблунька, с.Бережниця
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino