24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 804014
Подібні матеріали
Центральні реколекції спільноти Версія для друку
Рейтинг: / 3
ГіршеКраще 
Новини
27.08.2016

Цього року літні реколекції спільноти Рух Назаретських родин відбулися в с.Язловець, Бучацького району,Тернопільської області з 1 по 5 серпня.
Дякую Богові за те,що могла бути там, адже це просто надзвичайне місце, де серце знаходить спокій, а в душі панує мир; де природа зачаровує красою і ти вкотре можеш зрозуміти, що все прекрасне,що є в світі, Бог приготував саме нам, Він все це створив і подарував нам – найдорожчим Його дітям. Кожен Богом подарований день розпочинався із розважання – глибокої молитви та з’єднання з Ісусом та Марією, які вели нас протягом цілого дня. Прийняти Найсвятіші Тайни Тіла і Крові Ісуса Христа мали можливість всі у щоденних Богослужіннях, а опісля кожен міг духовно збагатитися й почерпнути для себе щось нове на конференціях,які проводив для спільноти о. Михайло Будник. Блаженства (нагірна проповідь Ісуса Христа) були основною темою реколекцій. Прослухавши всі конференції, я переконалася, що тільки той, хто прагне жити заповідями блаженств – по справжньому щасливий, і тільки в Бозі можна пізнати правдиве щастя.

Веселими та незабутніми стали для мене рекреації, а особливо гра «Квест», де кожен міг знаннями й талантами прославляти Бога й творити вчинки милосердя під час самої гри. Надзвичайно приємною несподіванкою було те, що в Язлівецький монастир блаженної Марцеліни Даровської привезли Чудотворну ікону Матері Божої Ченстоховської, і кожен із нас мав можливість помолитися перед іконою, скласти Марії подяки або ж випросити в неї ласки й благодать.

Дякую Богові й за поїздку до Зарваниці - чудового Марійського духовного центру, який став рідним для кожного рухівця. На цих реколекціях я усвідомила,що хочу постійно прагнути Бога, старатися кожного дня чинити згідно блаженств: бути вбогою духом, лагідною, тихою, у всьому чинити справедливо, творити діла милосердя, ути миротворцем і не боятися, коли доведеться бути осудженою за Христа, бо точно знаю,що Він не покине мене ніколи! Дякую за цей благословений час!

Надя Цьомко.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino