24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 804013
Подібні матеріали
Спільний відпочинок на Дністрі Версія в форматі PDF
Рейтинг: / 2
ГіршеКраще 
Новини
06.06.2014
_151.jpg23-24 травня члени спільноти РНР здійснили сплав по р. Дністер. Те що пережив кожен з учасників сплаву напевно надовго залишиться не тільки в думках, але і в серці. Теплі дні, погожа погода, величавий Дністер, природа(особливо птахи) можна продовжувати і знаходити все більше епітетів.
Трішки історії. Попередньо сплав планувався на 16-17 травня, але негода, яка бушувала на Прикарпатті не дала змоги здійснити сплав саме в ці дні. Ми трішки переживали чи взагалі зможемо в найближчі дні здійснити сплав(погода, вибори президента і т.д.). Але Господь подбав про все наперед.
23-24 травня члени спільноти РНР здійснили сплав по р. Дністер. Те що пережив кожен з учасників сплаву напевно надовго залишиться не тільки в думках, але і в серці. Теплі дні, погожа погода, величавий Дністер, природа(особливо птахи) можна продовжувати і знаходити все більше епітетів.
Трішки історії. Попередньо сплав планувався на 16-17 травня, але негода, яка бушувала на Прикарпатті не дала змоги здійснити сплав саме в ці дні. Ми трішки переживали чи взагалі зможемо в найближчі дні здійснити сплав(погода, вибори президента і т.д.). Але Господь подбав про все наперед. Нам вдалося перенести поїздку рівно на один тиждень і повним складом вирушити. Перші враження відбулися після першого помаху весел, крутий віраж(поліцейський розворот) і ми відчули командну єдність. Ну а далі опис подорожі можна розділити на два дні. Перший день – це сплав по маршруті Нижнів-Одаїв. Чотири години на човні. В самому населеному пункті провели таборування та здійснили похід у село. Село розташоване на горі з якої ми милувалися Дністром та місцевістю по якій він проходить. Літургія просто неба. Вечеря. Страви на вогнищі. Дружня атмосфера. Нікому не хотілося залишати вогнища. Другий день розпочався з Літургії. В частині проповіді о.Михайло наголосив про те щоб ми були прикладом для інших, любили інших, не жаліли себе і не були тими «чудовими кораблями», які весь час перебувають в порту на причалі. Ранковий козацький куліш, приготування човна і ми знову пливемо по Дністру. Другий день був дуже цікавий. Чудова панорама сіл, зупинки для огляду печер та водоспадів, розповідь інструктора про історію сіл біля яких проходив маршрут. Швидко промайнув час. Дружній фініш, причал, демонтаж човна, остання перекуска і ми їдемо додому. Дякуємо за все Богові. І до наступного сплаву, але уже двома човнами.
Сасник Богдан. м.Калуш
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino