24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 804012
Подібні матеріали
Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 2
ГіршеКраще 
Новини
Поїздка до Маняви, була для дитячої спільноти Руху Назаретських Родин в с.Бережниця такою догоочікуваною. І ми такі раді що розпочали цю неділю з ранкової Служби Божої.Нестали нам на перешкоді , ні досить раній час ( 6 год.ранку), ні бопоювання довгої дороги.
Дуже гарні слова вчать нас ходити до церкви: «Один хлопець запитав священика:- Якщо Бог є всюди, то для чого мені ходити до церкви? На що той відповів: « У всій атмосфері є вода; але коли тобі хочеться пити, ти повинен йти до джерела або колодязя...» Багато дітей пішли до споіді і всі пішли до Св.Причастя, це і є ідеальна підготовка до поїздки на св.місце. Звичайно деяким друзям було важко, вистояти службу, тому що малий вік , ранковий час, не привичка, але у Бога немає нічого не можливого, особливо коли це стосується дітей .
Разом помолились і брат Богдан поблагословив дорогу, яка виявилась не довгою і цікавою.
Дорогою до Манявського водоспаду , кожен з нас мав можливість помилуватись незбагненною красою природи рідних Карпат. Три переходи по каміннях через гіську річку всі подолали на ура.
І ось, у мальовничій ущелині, серед стрімких гір ми почули шум одного з найвищих водоспадів Карпат – Манявського. Дух перехоплює краса і велич природи. Відчуваєш себе там меленьким і безсильним і в той же час розумієш що ти часточка природи, ти входив в плани Господа на цій землі.Час летить так швидко і назад повертатись нехотілось. Але ще одне св.місце чекало на своїх дітей.
Маняський скит, вражав своєю умиротвореною красою,так і хотілось подумати про життя, про свою суть в цьому житті.У середині дерев`яної церкви знаходяться дві мироточиві ікони:Пресвятої Богородиці та св.Миколая Чудотворця.Ми кожен підійшли і попросили у Матері Божої ласки, хтось для сім`ї здоровя, хтось достатку, а хтось розуміння від оточуючого світу….
Кожен учасник спільноти висловив свої найкращі враження від поїздки і з нетерпінням чекаєм нових зустрічей.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація





Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino