23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 5
ГіршеКраще 
Новини
17.10.2013

_216.jpgНаша дорога, люба Голдашівка, де чекає нас отець…Тут, 11-13 жовтня зібралася велика християнська родина РНР на осінні реколекції. Радість і ніжність переповнювала серця в часі зустрічі братів і сестер з різних куточків України.
Уже з першої конференції, у п’ятницю, отець Михайло заінтригував нас питанням: «Подумаймо, що буде мати для нас, християн, значення через мільйони років?». Відповідь була досить неочікуваною: «Чи ми спасали загублені душі, скільки людських душ ми привели до Бога», А далі розглядалися причини, чому християни не розповідають про Спасителя, Богородицю, не діляться відчуттям Бога. Ось декілька з них: - я не знаю як; я лінуюся; я буду свідчити тільки своїм життям; я це зроблю пізніше; люди не хочуть слухати про Бога.

Питання для ділення були чіткими: «Чи молюся за грішників? Яка моя улюблена відмовка, щоб не ділитися вірою? Чи намагаюся зберігати свою вірність Христу, свої обіцянки Богу? В часі ділень якось особливо гостро відчувалася власна неміч, лінивство, небажання міняти щось у своєму житті. Від того було прикро. Та заклики отця і далі лунали: «Ми повинні віддзеркалювати світло Христа , часу залишається все менше; не будьте літеплі; в Небі не зможемо свідчити про Бога, не упускаймо шанс; до останньої хвилини «роздаваймо квитки» до Царства небесного. У книзі пророка Єзекиїла 3:18 сказано: «Коли Я скажу безбожному: Конче помреш, а ти не остережеш його й не будеш говорити, щоб остерегти несправедливого від його несправедливої дороги, щоб він жив, то цей безбожний помре за свою провину, а його кров Я зажадаю з твоєї руки».
Бог, через вуста священника говорить нам: «Ви вже підросли, окріпли, тепер ідіть у світ і звіщайте Слово Боже, звіщайтеЄвангелію - Добру Новину!». Допоможи, Господи, не розгубити отримані благодаті в часі реколекцій і бути справжніми Христовими воїнами.

Ілечко Леся. м.Калуш.
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino