19.02.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 813907
Подібні матеріали
Віднова прикарпаття. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
ГіршеКраще 
Написав Administrator   
01.10.2012

beregnycja.jpg28- 29 вересня з благословення о.декана Михайла Бігуна та о.Миколи Гасяка - модеретора РНР Івано- Франківської Архиєпархії, відбувалися реколекції спільнот Руху Назаретських Родин Калуського деканату. Дні віднови розпочалися 28вересня  Літургією у церкві архистратига Михаїла, а продовжувалися наступного дня у с.Бережниця.  Участь у зосередженнях брали доросле покоління та молодь.
Зранку 29 вересня була проведена Служба Божа, Святе причастя. Були також рекреації на яких ми співали духовні пісні. Перед від’їздом відбувся молебень до Серця Ісусового.
На конференціях ми розважали про терпіння, і як люди переносять їх у своєму житті. Переживаючи терпіння, які питання ми зазвичай ставимо: Чому? чи Що Бог мене хотів цим навчити? Потрібно ставити питання Що?, адже є речі відповідь на які ми отримаємо тільки у небі. «Радійте!-переживаючи випробування».
Також ми розважали про виховання дітей і чим батьки зазвичай керуються виховуючи своїх любих діточок. Усі батьки прагнуть, щоб їхні діти були щасливими, та коли діти будуть подібними до Ісуса вони здобудуть щастя.
Новою подією був поділ великої спільноти м.Калуш на кілька маленьких спільнот для збереження родинного спілкування і віднови місійного пориву. Подяка Богу за покликання нових аніматорів.Старшим аніматором Калуського деканату стала Яців Надя.Складаємо подяку Богові, духовній відповідальній, нашим аніматорам за гарно проведений час, нові враження та отримані ласки.
. Юлія Шинкар
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino