22.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Бути Християнином. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
ГіршеКраще 
Зустрічі молоді
25.08.2012

1.Хто такий християнин?

Для аніматора.
Прочитайте Діян.11.19-30.  Багато людей в наш час не задумуються над питанням: «Хто такий християнин?»  Хтось вважає себе таким, бо народився у християнській родині, чи проживає у християнській країні, або час від часу відвідує церкву. Необхідно пояснити учасникам вашої групи, в чому суть християнства.
Приготуйте картинки із зображенням солдат різних армій у різній формі.

Проведення зустрічі.
Як ви можите пізнати солдата. Нехай учасники висловляться, а випотім ви покажите ілюстрації. Коли не можна впізнати у людині солдата?  В таких випадках солдат буває у відпустці, чи одягнений у світську одіж. Чи він залишається і тоді солдатом?
А як пізнати християнина? Християни не носять спеціальної уніформи, але їх повинні пізнавати по переконаннях, характеру,поведінці.  Християнин ніколи не буває у відпустці, відпочинку від християнських обов’язків, тому він завжди має бути «у формі».
Катехизм «Христос наша Пасха» говорить, що «Віра веде до навернення, прийняття Хрещення та готовності йти за Христом: «Так вірую і не посоромлюсь, і перед народами віру цю ісповідую, і за ісповідання своє і душу свою покладу».
Розкажіть  учасникам, хто такий мученик Степан і як він засвідчив свою віру. Можна також коротко розповісти про новомучеників нашоїЦеркви. Вірити, означає не тільки розумом прийняти правди віри, але довірити своє життя і спасіння Богу. Перемінити свої думки і вибрати новий напрям руху в житті. Визнати свої гріхи в сповіді і зробити все, щоб Господь став центром нашого життя.
Якщо ми християни, по чому інші люди це пізнають? Чи ви готові цього вчитися. Чи готові виявляти любов до інших людей?
Відповіді на ці питання допоможуть нам побачити, чи подібні ми на наших попередників у вірі і чи заслуговуємо на імя «християнин», яке ми носимо.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino