19.02.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 813878
Подібні матеріали
Річні реколекції євангелізаційної спільноти Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 4
ГіршеКраще 
Новини
23.07.2012
_274.jpgВже традиційно, у  Зарваниці з 16 по 22 липня 2012 року проходили центральні літні реколекціії спільноти Рух Назаретських Родин. Це були найчисленніші реколекції за останні роки. Учасниками духовної віднови були представники з різних куточків України:  Донецька, Вінниці, села Голдашівки Вінницької області, Києва, Львова, Дрогобича, Чернівців, Івано-Франківська, села Яблунова, села Бережниці, села Яблуньки та міста Калуша Івано-Франківської області та інших парафій. Особливістю цих реколекцій було те, що молитовно поєднювалося доросле покоління з молоддю.
          На конференціях ми розважали про святість подружньої любові і чистоту відносин: "щоб мати відносини і шлюб, благословенні Богом, потрібно жити в чистоті", також говорилося  про два способи  будування відносин: згідно Божої  волі, або так як вчить світ.
Якщо фундаментом будування відносин не є Бог то такі відносини дуже швидко зазнають краху, руйнуються. Ми повинні нести світло у наші сімї, роботу, школу, повинні починати з себе, повинні по-новому думати про протилежну стать, по-новому розуміти привабливість, і по-новому будувати відносини. На доповнюючих темах ми розважали   про майбутнє парафії і малих спільнот, де розвиваються живі, братні відносини, що заохочують парафіян уподібнюватися до Христа,вивчати і жити Святим Письмом, євангелізувати . А також вкотре отець нагадав про дар Марії, про те що коли нам важко, переживаємо темний період в своєму духовному житті Вона готова нам допомогти, Вона готова нести нас на руках. Ми вчилися жити з Богом, перебуваючи на руках Марії, дякували Богу за нових учасників і молилися за покликання аніматорів і створення нових спільнот.  Надовго запамятаються спільно підготовані рекреації, нові друзі,щирі враження. Дякуємо Богу за дар Марії, реколекції у Зарваниці і отримані благодаті.             Галій Наталя.
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino