19.02.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
adopcja.gif
Нові публікації
Хто он-лайн
Статистика
відвідувачів: 813911
Подібні матеріали
Катехизми для місії Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 4
ГіршеКраще 
Оголошення
08.12.2011

  «Ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Матв.28:19,20)
log.jpegЄвангелізаційна спільнота Рух Назаретських Родин УГКЦ, відповідаючи на заклик Церкви до євангелізації, прагне виконання Божої волі у згоді із словами Святого Письма, наукою Церкви про євангелізацію і положенням статуту спільноти.
Споглядаючи виклики сучасності ми наповнені бажанням ділитися любовю. Тому спільно з  усіма бажаючими започатковуємо   євангелізаційну акцію «Катехизми для місії». У рамках цього проекту запрошуєм спільноти РНР у погодженні з своїми духовними відповідальними і аніматорами провести молитовні зустрічі і збірку добровільних пожертв з метою купівлі Святого Письма та катехизмів для місійних потреб Української Греко Католицької Церкви на сході України, Росії та Казахстану. 

Час Різдва Христового є доброю нагодою пригадати місійне покликання Церкви і спільноти РНР.  Привітання пастушків, спів ангелів, поклін царів з далеких країн, слова Симеона свідчать про місійний вимір і ціль Христового народження. Незважаючи на двохтисячолітню історію Церкви, міліони людей ще  не переживали  народження Христа,  для них ніхто не звіщав  Доброї Новини. Завдяки акції кожен віруючий може стати місіонером, долучитися до спасіння душ, поширення Божого Царства через молитву, пожертву і відвідання парафій сходу з дарунком Божого Слова і свідченням віри.
На земній кулі проживають більше шести міліардів людей. Шість міліардів причин воплочення Божого Слова!  В Україні, Росії, Казахстані є міліони людей, що не чули і не читали Святого Письма, катехизму з наукою Церкви. Це міліони причин, щоб не залишатися байдужим і долучитися до місійної праці . Акція проводиться з благословення владики Йосифа Міляна та місійного відділу УГКЦ.
При бажанні взяти участь у місійному проекті потрібно контактувати з місцевими спільнотами  Руху. Відповідальні за збірку світські  аніматори регіональних спільнот РНР. Детальна інформація знаходиться на головній сторінці сайту у пунктак меню "Контакти"  і "РНР в Україні". Нашу працю проводимо для Слави Отця, в єдності з жертвою Божого Сина, вимолюючи дарів Святого Духа. Плоди праці довіряємо материнському покрову Богородиці і молитвам святих Христової Церкви.


о.Михайло Будник. Духівник Руху Назаретських Родин. Київська Архиєпархія.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Фоторепортажі
Радимо прочитати

Ідіть,євангелізуйте охрищених

На початку життя Церкви христили тільки на­вернених. Сьогодні слід навертати до Христа людей охрищених.У перших роках Християнської ери Церква була місіонерською і звіщала Благовість аж до країв з...
Продовження ...
Advertisement
Авторизація

Забув пароль?
Церква і місія
zemla2.gif
Опитування
Як Ви оцінюєте наш сайт?
 
rozdumy_pro_wiru.jpeg
Power by ArtGattino