22.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Річні реколекції РНР Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
ГіршеКраще 
Написав Administrator   
15.06.2010

111.jpg

З другого по восьме серпня біля ніг Богородиці, у славній Зарваниці відбувалися річні реколекції євангелізаційної спільноти Руху Назаретьких Родин. Назаретяни з різних куточків України спільно переживали дні духовної віднови. Великою радістю для нас була присутність найменших учасників (Марія Магдалина з Львівської обл. – один рочок, трьохрічна Євгенія з прикарпаття та Софійка з Бродів),які в особливий спосіб пригадали нам запрошення до  євангельського дитинства.

Спільнота розважала над темами духовності святої родини і покликанням до святості   в своєму серці, родині ,  спільноті і світі. На доповнюючи темах розглядалися питання  подружніх відносин, прощення, любові у родині. Також спільнота спільно відвідала музей патріарха Йосифа Сліпого, хресну дорогу від Заздрості до Зарваниці. На закінчення реколекцій,  у неділю привітав спільноту і уділив благословення  ординарій Тернопільської Єпархії  владика Василій Семенюк. Із молитвою ми покидали Зарваницю, але реколекції продовжаться в родинному  житті, вірності Богу у малих речах, обов’язках,  щоденних справах.

Смеречак Іванна. м.Дрогобич

 

Коментарі  

 
+3 # Ганна Халак. Дрогобич 2010-09-23 17:20 Слава Ісусу Христу!
Хочу поділитись радістю перебування і духовного піднесення на цих річних реколекціях. Я так часто мріяла хоча б тиждень пожити у спільноті, де панує любов, мир і злагода. І Бог дав мені таку можливість побувати на реколекціях у Зарваниці з Рухом Назаретських Родин.
Дякуючи цій спільноті, зі мною відбулося духовне оновлення, там я навчилась відкривати своє серце, слухати інших людей не перебиваючи.
Дякую Богу за пережиту радість.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Administrator 2010-11-23 06:44 Дякую Богу за те, що Ви є. Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino