22.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Розкажи іншим Версія для друку Відіслати на e-mail
Зустрічі молоді
23.10.2011

Для мотивації показуємо учасникам обкладинку популярного журналу. Як ви думаєте, який матеріал надруковано у цьому журналі? Це можна взнати із заголовків і картинок на обкладиці.  Може ми і не помічаємо, але наше життя подібне до журналу, але живого. І дуже часто ми не задумуємося, що люди, які нас оточують, читають цей журнал, дивляться на обкладинку і роблять певні висновки, інколи і не дуже приємні. Який заголовок на обкладинці вашої книги сьогодні?  Погодьтеся, що не завжди ми можемо дати гарну назву для книги нашого життя. Якщо наші слова не співпадають із вчинками, то люди не захочуть нас слухати.
Біблія розповідає нам одну історію про Симона і його брата Андрія. Вони жили біля Галилейського моря. У них був човен і сіті, якими вони ловили рибу. Як звичайно, вони вийшли рибалити. Відпливши від берега, вони захопилися своїм заняттям.  В цей час на берег моря прийшов Ісус і покликав їх. Він сказав їм: «Ідіть за мною, Я зроблю вас ловцями людей».  Ловцями людей? Що це означає? Мабуть Симон і Андрій до кінця не зрозуміли слів Ісуса. Вони залишили сіті, човна і пішли за Ісусом.
Подібна подія трапилася ще з двома рибалками, братами Яковом і Іваном. Разом із своїм батьком вони лагодили сіті. Ісус зупинився біля їхнього човна  і сказав: «Ідіть за мною». Вони теж залишили своє заняття, свого батька і пішли за Ісусом. Симон, Андрій, Яків, Іван-  вони залишили все і пішли за Христом. Цьому є тільки одне пояснення: Ісус завжди говорив правду і Його слова не розходилися із вчинками. Христос, звертаючись до них, говорив, що вони стануть рибалками людей. Ісус хотів, що замість риби вони знаходили душі  для Небесного Царства. Учні повинні були іти до людей, які не знали Бога і і приводити їх до Ісуса Христа.  Перед вознесенням на небо Ісус сказав своїм учням: Ідіть по всьому світі і проповідуйте Євангелію» Учні виконали доручення Христа і тому ми з вами також можемо чути Добру Новину. Життя учнів було прикладом. Їхні слова не розходилися із вчинками. Слово Боже дає нам наказ від Господа: « Отже, будьте наслідувачами Богові, як улюблені діти» (Еф.5:1)
Іншими словами, наші вчинки повинні бути віддзеркаленням Бога. Людина, яка віддала своє життя Христу, несе в собі світло Христової істини. «Ви - світло для світу», - так називає Ісус своїх учнів. Хіба запалену свічку ставлять під посудиною? Для чого її тоді запалювати? І тому світло християнина – це його життя згідно науки Христа. Господь любить усі народи і хоче спасти усіх людей. Тому виявляє свою любов до усіх людей. І добрим, і  злим, і навіть тим, хто не хоче Його знати. Важко віддзеркалювати Христа. Важко відповідати добром на зло, любити, коли тебе не люблять, прощати образи, коли наше серце рветься на шматки від болю. Але Ісус так жив і ми повинні черпати сили у Христа, іти Його слідами. Люди «читають» нас, як книгу, звертають увагу на всі поступки і вчинки. Посланець сам себе не назначає. Він посилається  країною, яку представляє.  Ми представляємо Бога на землі. «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа,  навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Матв.28:19,20) Нехай світло Христове через вас дає надію іншим людям в цьому світі. Донесіть істину Христа іншим, підіть і навчіть їх, бо це життєво важливо для вічного життя оточуючих людей, для їх спасіння від вічного пекла. Не дайте загинути людям, що не знають Бога.

Пропозиції запитань для розмови:
1. Що люди  сьогодні могли прочитати на обкладинці мого життя?
2. Чи маю відвагу іншим розповідати про Бога?
Домашнє завдання: розкажи невіруючому другові про Божу любов і милосердя.

 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino