22.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зіслання Святого Духа Версія для друку Відіслати на e-mail
Для зустрічей - Загальні зустрічі
11.06.2011
                 Час зіслання Святого Духа є часом його плодів. У сирійській халдейській та візантійській літургіях наголос поставлено найперше на покликанні до апостольської місії: коли сходить  Святий Дух, Церква отримує місію йти у світ, і нові покликання до апостольської  місії щоразу наново засвідчують ту чудесну вірність Отця, Яки безповоротно віддав себе у Христі.            
                Без дії Святого Духа Євангеліє є для нас дуже гарною програмою дій, але воно залишиться програмою, назовні нашої свідомості, навіть, якщо Святий Дух час до часу нагадує нам про нього. Під дією Святого Духа Євангеліє стає життям, тобто Святий Дух записує його в глибині нашої істоти, в нашому серці. Коли в нас діє Святий Дух, тоді все наповнюється життям. Євангеліє стає нашим життям. 
                 Без дії Святого Духа наше життя є лише розпорошенням назовні. Ми схожі на машини, так чи інакше добре налаштовані, за якими ми час до часу доглядаємо, на роботів, але не на світосяйний образ нашого Бога. У Святому Дусі наша істота стає цілісною, освячується, перебуває біля самого витоку життя, адже глибина нашого серця є місцем перебування Святого Духа,і саме в Ньому ми можемо приносити плід  любові,  котрий наповнює життям усе, що ми робимо.               
                 Врешті, без дії Святого Духа наші відносини з іншими – а з них складається наше життя – подібні на пазл, на гру в пасьянс. Ми шукаємо деталі, які складалися б разом. Іноді сходиться непогано: між нами і іншими людьми є багато спільного; але в більшості випадків ми не сходимося з людьми, і тоді виникає недовіра, байдужість або навіть ворожість через різні дурниці.      
                Нехай сьогодні серця нас, що перебуваємо « вкупі на тім самім місці», як серця апостолів у день п’ятидесятниці, відкриються і приймуть Святого Духа. Нехай Святий Дух усуне всі огорожі, якими ми віддаляємо себе від Нього і хай Він постійно наповнює нас новим життям, що йде від Бога.            
                Ми позначені печаттю Святого Духа. Як це виявляється в нашому житті? Важливо мати тверде бажання, приймати  Його, чекати, перебувати в Ньому, в убогості, в покорі серця, зі спрагою, з якою звертаємося до свого Отця. Тоді ріки води потечуть із нас. Святий Дух завжди дається нам. Він справжнє диво в нашому житті. То «  нехай же Він скеровує наші дії».                     
                                                                                                                                                                   о.Жан Корбон "Це називається світанком"


Пропозиції запитань для ділення:

1.Яким є моє очікування приходу Святого Духа?
2.Чи памятаю про це у молитві?
 
< Поперед.   Наст. >
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino