24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Родинні зустрічі
Свята родина Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
18.07.2016
Любов творила життя святої Родини спочатку в убогості Вифлеєма, потім,  як біженців, – у Єгипті, а далі, після повернення, – в Назареті. Церква глибоко шанує святу Родину, ставлячи її за приклад усім родинам.
 
Слова Папи Франциска Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
27.01.2016
Є простий секрет для вилікування ран і припинення сварок: не дозволяти аби день закінчувався без прощення і вибачення, без поєднання між братами і сестрами, між батьками і дітьми, між свекрухою і невісткою! 
 
Любов до батьків Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
17.06.2015
Бог передбачив нагороду за пошану і покарання за зневагу батьків. Про пошану батьків апостол Павло говорить, що це перша заповідь з обіцянкою нагороди.
Невдячних синів і дочок Бог часто карав невдячністю їхніх дітей.  Як ми відносимось до своїх батьків, так і наші діти будуть поступати з нами.  

 
Життя без конфліктів? Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
23.05.2015
Усі твої гріхи мають стати «щасливою провиною», але вони стануть такими за умови, що ти сокрушится серцем і сильно праг¬нутимеш прощення. Саме тому Бог, що бажає допомогти тобі, хоче подолати твою затятість, завжди наближається перший, щоб ви¬кликати в людини сильне прагнення прощення.
 
Не бійтеся Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
29.04.2015
В хвилину найбільшої тривоги, коли ви відчуваєте свою безпорадність перед обставинами, коли страх і відчай опановують вас, тоді диявол штовхає на дорогу гріха. Саме тоді згадайте, що Ісус Христос не покинув вас. Він не залишив без захисту. Як Він переміг сатану в хвилі спокуси і терпіння, так обіцяв перемогу і допомогу вам: «Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола»(1Iван.3:8). Як радісно мати такого Друга, для Якого хвилі нашого життя є дорогою до нашого човна, до нашого плачучого в тривозі серця! 

 
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino