23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Дитячі зустрічі
Сила дитячої довіри Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
18.11.2011
“Роздуми про віру” с. 43-44. бесіда з дітьми:           прочитати Бут 3, 1-12- приготувати й показати сценки: Як повинні повести себе Адам і Єва.
 
Радісні помічники Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.11.2011
Песимістичний (сумний) погляд на людську природу людини був пов'язаний із твердженням, що Христос вмер не за всіх без винятку людей, а лише за вибраних. Янсенізм ставив вимоги, зокрема й стосовно таїнства Євхаристії, які фактично неможливо виконати. Причастя ставало винагородою за чесноту, а не духовною поживою для укріплення віри й любови. У ньому під­креслювалося все, що відділяє Бога від людини. Бог поставав у цій молитві не як милосердний і люблячий Отець, а як абсолютний, неприступний, жорстокий і суворий Владика. За янсеністським вченням, християнин мав постійно каятися у своїх гріхах, тож не міг дозволити собі радість. (пор. Роздуми про віру, с. 72)
 
Нехай сяє через нас радість від пробачення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.11.2011
чому батько чекав на сина, виглядав його повернення? (бо – любив, хтів пробачити)
•           де Добрий Бог чекає на нас - коли носимо в серці погані вчинки, слова чи думки – щоб нас пробачити? (у священиках, в сповідальні; або просто  – на вечірній молитві чи біля розп’яття)
 
Як зернинка Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
23.10.2011
Спробуй побачити себе такою малою піщинкою — як говорила про себе св. Тереза — таким малим «ніщо», яке насправді не варте, щоб про нього аж так сильно піклуватися, непокоїтися та переживати. «Молись, сестро, — просила свята, — аби піщинка стала атомом, вразливим тільки на погляд Ісуса!»
 
Чим обмінятися з Ісусом? Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
24.09.2011
Можна дивуватися, що Господь хоче від нас так багато, але ж така вимога є Його прагненням для нас свободи й блага. Євангельська одержимість полягає в тому, що ми віддаємо Господеві все, що наше, а Він дає нам узамін - усе своє. Ми віддаємо Йому все; наше нікчемне, а Він дає нам усе своє чудесне, все своє Божественне. Учімось цього від Марії, яка є нашим взірцем. Вона справді віддала Богові все й пішла за Ним до кінця, Вона — Мати нашого довірення себе, Мати нашого радикалізму.(пор. Роздуми про віру, с. 70)
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > В кінець >>

Всього 37 - 45 із 45
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino