24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Дитячі зустрічі
Ісус хоче пробачати ВСЕ Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
16.06.2012

Навернення залежить від покаяння. У таїнстві покаяння ми зустрічаємося з Христом, який хоче простити нам і зцілити рани, спричинені гріхом, але, якщо ти не показуєш Ісусові своїх ран, то Він не може їх зцілити. (Роздуми про віру, с. 65) 

 
Як ставати громадянином Царства Ісуса Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
16.06.2012
Ти все ще не шукаєш найголовнішого, що стало б здійсненням мети твого життя — щоб Христос міг у тобі вповні жити й царювати. Чи знаєш ти, як сильно зв'язуєш руки Богові, коли просиш небагато і вдовольняєшся компромісом? У нашому житті все має бути підпорядковане єдиній меті — щоб Христос у нас зростав і досягнув своєї повноти. Усе має служити цьому, тому Бог домагається радикалізму також у наших проханнях. Господь може їх не почути, бо «надто мало» ми просимо.
 
Варто бути «ниткою» Ісуса Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.06.2012
Cв. Лука показує нам щось незвичне й несподіване: «Глянув Ісус на нього й мовив: "Як тяжко тим, що багатства мають, увійти в Царство Боже!" (Лк 18, 24). Учнів здивували ці слова. І ми могли б здивуватися — адже він дотри­мувався всіх заповідей. Проте Христос, побачивши зажуру юнака, сказав: «Як тяжко такому увійти в Боже Царство». Ці слова приголомшують. Ісус удруге мовив до апостолів так, ніби розумів, що це дуже важко для них: «"Діти, як тяжко тим, що звірилися на багатства, увійти в Царство Боже! Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, аніж багатому ввійти в Царство Боже". Здивувалися ті ще більше й один до одного казали: "Хто ж тоді може спастися?"» (Мр 10, 24-26). Коментуючи цей текст, свята Тереза Авільська скаже, що заможному юнакові забракло зернятка шаленства. Він був, як говорить св. Лука, знатним, отож займав якесь високе становище. Так що мав би зректися багатьох речей, фактично всього. В такій ситуації треба було полишити тверезий розум, погодитися на те, що люди скажуть: він несповна розуму — залишити усе вкрай непросто. Але Христос мовить: «Тільки той ввійде до Царства Небесного, хто залишить усе задля Бога». (пор. Роздуми про віру, с. 69)
 
Приборкувати недоліки - Божою волею Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
02.06.2012
 Зі всього, що є у світі – можна і потрібно жартувати, крім одного: “існує одна-єдина важлива, серйозна реальність, заради якої варто жити”
-  яка?  прочитайте: Мк 14, 32-40
 
Бути як дитина Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
29.12.2011
Дитина повністю визнає, що немає нічого, що не вміє, не знає...; але вона вірить, що все що їй потрібно вона отримає
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > В кінець >>

Всього 28 - 36 із 45
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino