24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Дитячі зустрічі
Пізнавати себе – з Ісусом. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.12.2012

“Роздуми про віру”, с. 59 (від слів: Для того… до слів: …можеш боронитися).
 
Хочу бути в обіймах Ісуса Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
24.11.2012

Як повинна повести себе дитина, коли зробить щось погане? (просити вибачення)
• у кого?
• чому просимо про пробачення? (найчастіше: щоб нам стало легше)
• про кого тоді думаємо? (про самих себе – бо нам страшно признатися, бо мучить сумління) а як повинно виглядати наше каяття?

 
Про Євхаристію Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.11.2012

Коли визнаєш, що прокажений і помітиш в собі навіть злу волю, проси Марію, щоб Вона за тебе очікувала на св. Месу, щоб Вона за тебе постійно тужила за Богом, щоб жила голодом Бога на взірець свого Сина і просила для тебе і усіх, котрих доручаєш Богу, милосердя. Якщо не будеш про це просити, як же Вона може явити тобі цю благодать — бо ж не може тебе позбавити твоєї волі.

 
Роби добро Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.09.2012
Шукайте спершу, тобто передусім, Царства Божого і його справедливости, а все инше вам додасться (див. Мт 6, 33). Хтось сказав, що коли не шукатимеш понад усе Царства Божого, то навіть та решта усього іншого, яку маєш, буде в тебе відібрана. Кожна твоя проблема, яку переживаєш, усі труднощі є, врешті-решт, закликом Бога, аби ти хотів більшого, щоб шукав насамперед Царства Божого, бо все інше тобі додасться; є закликом Бога до навернення, до віри.
Святий Амвросій підкреслює, що Господь дивиться не стільки на те, що ми жертвуємо Йому, скільки на те, що залишаємо для себе. Бог є ревнивий, Він полюбив тебе до решти й хоче, щоб ти уповні відкрився на Його дар, щоб Він міг обдарувати тебе всім. (Роздуми про віру, с. 68)
 
Розширяймо душу молитвою Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.09.2012

Процес твого навернення повинен привести тебе до євангельського радикалізму віри, до якого закликає Бог в Одкровенні св. Йоана: «Якби ти зимний був або гарячий! Тому, що літеплий ти, але ні гарячий, ні зимний, то вивергну тебе з уст моїх» (Од З, 15-16).

Про те, яким важливим є радикалізм нашої віри, говорить святий Іван від Хреста, використовуючи образ двох прив'язаних птахів. Один з них прив'язаний грубою, а другий — тонкою ниткою. Але по суті вони в однаковому становищі, бо обидва прив'язані. А зміниться ситуація лише тоді, коли не буде жодних пут.

Протилежністю радикалізму є компроміс, компроміс у прагненнях, у життєвій позиції, в молитві. Бог — максималіст, Він хоче дати тобі все, але ти постійно хочеш замало і просиш небагато. (Роздуми про в
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > В кінець >>

Всього 19 - 27 із 45
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino