23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Як до серця приходить Бог Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.11.2016
Було би добре, якщо б ти кожний день розпочинав "молитвою митаря". Зранку повинен хоча б на кілька хвилин "забути", що маєш стопи та розпочати день, зігнувши коліна перед Богом. На колінах не будеш мати можливості від самого ранку поратись по дому. Твої коліна повинні тобі нагадувати про молитву та про те, що повинен молитися в поставі митаря.В тиші серця намагайся довірливо стати перед Богом та визнати свою грішність таку, яку Він дозволяє тобі побачити.
 
Чеснота витривалості Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.10.2016
Ісус є “Сином Чоловічим”, Ісусом з Назарету. Розділяв з нами наше життя в усіх його вимірах за вийнятком гріха, який взяв на себе як принесений в жертві Агнець: молився, працював, пізнав утому та вбогість, плакав та радів, їв та пив з іншими. У всьому поводився натурально, як найбільш звичайна людина. Те, що Він розділяв з нами всі виміри життя та близькість Ісуса з людьми є безмежно важливі. Власне саме тоді, коли Ісус був так близько до них, у них, коли сидів з ними за столом – через спілкування з Ним, вони визнавали, що є грішниками та наверталися. Хіба ж це все не є вже доказом любові Бога до нас?
 
Живи для Божої слави! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.10.2016
 Чи ми, окрім своїх успіхів, не вважаємо, зазвичай, також здоров’я і добрий фізичний стан за щось, що нам "належить", за свою власність і очевидну річ? Чи не забуваємо, що це дар і дар дуже ефемерний? Адже це Бог обдарував нас здоров’ям - тому ми повинні прийняти Його благодать з вдячністю і використовувати її як Божу підтримку для більшої шани і слави Творця.
      Якщо про це забуваємо, тоді, зазвичай, марнуємо ті роки, коли із здоров’ям все гаразд. Розтринькуємо значну частину свого життя, шукаючи власної волі і живучи так, начебто ми були богами і начебто вічні.

 
Бог вірний Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
28.09.2016
 Якщо шукаєш вивищення, то за цим прагненням криється Божий слід, витиснений в твоєму єстві. Господь зоставив його, коли створив тебе. І значить, що твоє серце буде постійно неспокійне, поки його не заспокоїть безкінечність Любові. Ти хочеш вивищення, але тимчасового/ скінченого. А Бог хоче дати нескінченне, безкінечне вивищення. Якщо ж безкінечне, то самотужки ніколи його не здобудеш. Хіба би був настільки безумний, що сподівався своїми силами осягнути безкінечність.       
        Раніше чи пізніше побачиш, що це є даром. Даром Милосердя. 16:57 28.09.2016
 
Ісус перміг смерть, щоб я не був самотнім Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
27.08.2016
Не тільки час праці, а й час відпочинку даний нам для того, щоб ми постійно поглиблювали свій зв’язок із Богом і знаходили в Ньому опору. Якщо будемо бачити Господа і шукати Його волю у всьому, чим він нас обдаровує, тоді час відпочинку також буде зміцнювати нашу віру в Його Присутність, наповнену любов’ю
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 10 - 18 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino