24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
День мого хрещення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.01.2014
Хрещення, як і інші таїнства, становить найвищу форму реалізації віри. Це фундамент і початок цього процесу, “перший зачаток повноти життя в Христі”. Згідно Собору, як таїнство хрещення, так і інші таїнства названі таїнствами віри, тому що всі таїнства вимагають віри, передбачають її і виражають, а водночас дозволяють їй зростати. Віра випереджає хрещення і веде до нього, є настроєністю, яка дає можливість його прийняти
 
Місце для Христа Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
11.01.2014
Можна боятися підійти до трону, але ніхто не боїться підійти до ясел. Не було нікого більш доступнішого ніж Христос. Охорона нікого не відштовхнула від нього, не мав годин прийому відвідувачів, доступний завжди і для усіх. Від вертепу до Голгофи. Про Нього буде сказано, що «їсть з митарями і грішниками». Прийдімо до Нього- «втомлені і обтяжені», поневолені гріхом, зневажені собою і іншими. 
Це дитятко для усіх відкрите! За вхід не потрібно платити!
 
Участь у Божому чуді Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
28.12.2013

Наступить цей центральний момент, коли священик і почне поволі, виразно промовляти слова перетворення. «Хто з вірою і молитвою бере участь в Євхаристії, мусить бути глибинно зрушений в момент, коли Господь сходить і перемінює хліб і вино так, що вони стають Його Тілом і Його Кров’ю».

 
Вміння відмовлятися Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
21.12.2013
В нашому житті буде багато таких ситуацій, коли хтось попросить у нас "плаща", а ми не зможемо йому його віддати, оскільки з огляду на виконання Божої волі буде він нам доконче потрібний.
В такому випадку мусимо шукати Божої волі, запитувати, чого Бог від нас очікує.

 
коли величність Бога стає для нас спокусою Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.12.2013
Людина горда і малої віри одразу впала б в розпач. Сказала б собі: Якщо не хочеш виконати моє прохання, мовчиш, а отже відштовхуєш мене, бо я негідний, - що поробиш, мушу відійти.
Багато саме так поводяться. Коли вони виставлені на випробування, коли здається їм, що Бог мовчить – хоча Боже мовчання завжди позірне – відходять, щоб шукати заспокоєння своєї туги за любов’ю в речах цього світу.
А все ж таки Бог навіть коли не уділяє нам відповіді вочевидь, очікує на нашу довіру і на наше тим палкіше закликання Його.
Тільки коли уповні визнаєш власну негідність, коли визнаєш, що удільні тобі благодаті постійно марнуєш, не впадеш у відчай і не знеохотишся позірним браком відповіді Бога на твоє благання. Потрібно, щоб, визнаючи перед Богом правду про себе, не переставав Його просити.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 82 - 90 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino