24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Мати Церква Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
13.05.2014
Генрі Данієль-Ропс пише про одну мозаїку ІV сторіччя, яка знаходиться в музеї Бардо в Тунісі, жодний християнин не може дивитись на неї без хвилювання. Невміло, наче відтворюючи в малюнку якісь графіті з античних каменів, вона зображує портик і колонаду однієї з базилік, під якими можна побачити короткий напис, що надає цій скромній мозаїці виразність символу: два промовистих слова – EcclesiaMater – Мати Церква.
 
Від емоцій до віри Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.05.2014
«Якщо не побачу на Його руках знаків від цвяхів і не вкладу свого пальця у місце, де були цвяхи, а й руки моєї не вкладу в бік Його, - не повірю!» (пор. Йн 20, 25)
 
Богородиця -допомога в часіф спокус Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.04.2014
Марія йшла через особливо важкі випробування довірення Богу. Її “паломництво в вірі” було безперервним переживанням щоразу нових ситуацій, які перевищували людські можливості розуміння. І тоді Вона виявляла “повну слухняність розуму і волі в стосунку до Бога”.
        Життя Марії це безперестанне довірення себе Богові.
 
Про тих, кого уникаємо Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.04.2014
Мандруючий Палестинською землею, Ісус, вирізняв певну категорію осіб, які були Йому близькі особливим чином. При колодязі Якова в Сихарі Ісус зустрів жінку, повну драматичного болю, і відторгнуту середовищем з приводу власних гріхів. Проте, вона не замкнулася, як равлик, сама в собі, не піддалася до кінця спокусі згіршення. Може в самій глибині цієї істоти, наповненому болем відторгнення, тліла якась надія, що порятунок все ж таки надійде.
Повна терпеливості, покірна постава Ісуса, котрий розмовляв з нею так довго, могла пробитися до цих покладів, в яких жевріла та іскорка надії і очікування на порятунок. І коли самарянка із здивуванням відкривала когось, хто нею не погордив, не відкинув, не кинув камінням, починала відкриватися на стукаюче делікатно і покірно Боже світло. Поступово мусило народжуватися в її зболілій душі щось нове по відношенню до Божого світла, щось з постави дитини. (пор. ОСпДС)
 
 
Ісус відкриває серце Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
06.03.2014
Христос, котрий закликає нас до такої любові, якою Він нас полюбив, говорить про необхідність відмирання для себе. Даючи нам нову заповідь, Він говорить до кожного з нас: Хочу, щоб ти любив іншу людину так, як Я її люблю, аж до повного відмирання для себе – аж до хреста.
Христос любить всіх, також тих, котрі Його переслідують і розпинають. Тому якщо хочеш Його наслідувати, то й ти повинен полюбити тих, котрі є для тебе джерелом страждань та мук.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 73 - 81 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino