24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Євангельське покаяння Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.02.2015
Як мало ми віримо в це Боже прагнення безперестанного пробачення. Серед тих, що відходять від сповідальні, завжди так мало радісних облич. – А проте світ після сповіді повинен бути для тебе іншим, яскравішим, просвітленим вірою в милосердя Господа.
В Євангелії усі “сповіді” закінчуються учтою: Господь приходить в гості до Закхея і митар Матей, майбутній євангеліст, запрошує на учту Христа, запрошуючи одночасно інших митарів та грішників, щоб усі раділи тому, що він отримав пробачення. Трапезу приготував також батько блудного сина. Євангеліє постійно поєднує прощення з радістю. (пор.РпВ)
 

 
Помічники Ісуса - лікаря Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.02.2015
Уяви собі, що стоїш біля Матері Терези, тому, що ця сцена надзвичайно промовиста. Мати Тереза запитує тебе: Чи ти зауважила, як під час Святої Служби священик з великою пошаною і любов’ю торкався Ісуса під постаттю Пресвятої Євхаристії? І так наполегливо радить тобі, щоби ти робив так само, коли опинишся в притулку чи на вулиці, чи в будь-якому іншому місці, де будуть хворі, а може навіть вмираючі, але не тілом, а душею.
Може твоїм покликанням буде надання нового змісту словам Матері Терези з Калькутти – Свята Літургія тебе посилає, щоби ти торкався цих душ вмираючих, щоби проголошував Євангеліє любові. (пор. ТВ

 
Очікування Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.01.2015
Бог не хоче приходити до нас непроханим. Любов хоче бути очікуваною, в противному разі є відкинутою любов’ю. В цьому сенсі віра є очікуванням. Ступень очікування на Господа свідчить про віру в Його силу і Його любов. Нашого очікування на Бога ніколи не буває достатньо. Очікування на Того, Хто хоче прийти до тебе і хоче бути прийнятим тобою, повинно постійно зростати. Це відбувається завдяки твоїм зусиллям очікування, але, передусім, – завдяки Його благодаті, яка зумовлює, що твоя туга за Ним може зростати і поглиблюватись. 
 
Відносини наречених Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.01.2015
Лише серце, яке любить, помічає, що його обдаровують.
Наречена, коли закохана, помічає навіть маленькі прояви любові закоханого, навіть якби вони виражались єдино в звичайних жестах.
Так повинно бути також поміж тобою і Богом. Проте, це осягається тільки через довірливу і витривалу молитву. (пор. ДЛ)

 
Кого ви привели до Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.12.2014
Ти отримав скарб і надзвичайий дар, який не можеш зберігати лише для себе. Так би ти закопав його. Ти маєш цей безцінний скарб передавати іншим, маєш ним ділитися. Ти маєш свідчити про те, чим ти був обдарований, що відкрив, що любиш і що звершив в тобі Святий Дух.
Йоан Павло ІІ колись запитував Францію: “Чи ти вірна благодаті свого хрещення?”. Це питання звернене також до тебе: Чи ти вірний благодаті святого хрещення? Чи ти вірний благодатям миропомазання? Чи зростає в тобі почуття відповідальності за обличчя і життєвість твоє Церкви, твоєї єпархії, парафії?

 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 55 - 63 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino