24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Покликання до святості Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.06.2015
Уявіть що ви виїхали десь на місії і вам потрібно розповідати про Бога. Як ви би це робили? Як би ви могли переказувати його любов доброту, прощення. Які методи могли б застосувати? Як би ви хотіли розповідати про Бога в ситуації в якій живете серед людей де перебуваєте.
 
Готую себе для зустрічі з Богом Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.06.2015
Уявіть собі: до вас їде папа Франциск, щоб пережити разом Євхаристію. Ця подія відбудеться за тиждень. Ваша група відповідальна в парафії за приготування. Вам потрібно розділити обов’язки, запросити гостей, гідно їх прийняти, зберігати мир і спокій, зробити так, щоб всі щасливо пережили цю подію і запам’ятали її на все життя. Складіть план приготування і план дня з папою. Поговоріть, які б виникли труднощі в приготуванні.
 
Вогонь любові Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
23.05.2015
Ти також маєш своє місце в Серці Христа – разом з твоїми гріхами та невірностями. Це Серце, пробите списом і обвите терновим вінцем, огортає тебе неосяжною любов’ю. А ти – як тернина і як спис – не раз пробиваєш його. Він однак залишає тебе в своєму Серці. Коли б тебе усунув – ти загинув би. Ісус занурює в своїй любові також і тих, котрі в Нього не вірять, і тих, котрі Його ненавидять, бо інакше вони перестали б існувати. Усі ми залишаємось в Його Серці, бо усі ми – діти Бога.
 
Віра і щоденність Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
14.05.2015
Час — це таїнство твоєї зустрічі з Богом і Його милосердям, із Його любов’ю до тебе і бажанням, щоб усе могло послужити для твого добра, аби кожна твоя провина ставала «щасливою провиною». 
 
Про батьків Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
29.04.2015
Батьки можуть вважати, мов би все їх життя було змарновано.
Хоча не кожний мусить проходити через такі важкі досвідчення, через які проходив Мойсей та інші великі святі, щось з подібних випробувань може бути дане й тобі.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 46 - 54 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino