24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Повертаюсь до Його любові, яка зцілює Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
03.10.2015
 Якщо з тобою колись трапилось так, що до тебе втратив довіру той, кого ти дуже любив, то ти знаєш, як це боляче. А якщо це не звикла ситуація людської дружби, зраненої недовірою, а ситуація безмежної любові Бога – який великий біль мусить причиняти недовіра до цієї Любові. Слова: “боюсь віддати Богу усе” ранять, як ляпас, бо це так, мовби ти говорив Богу: “Я Тобі не довіряю, не знаю, що можеш зі мною зробити”. Коли б мале дитя сказало таке мамі, це був б для неї надзвичайний біль. А якого ж тоді болю зазнає Бог, котрому людина дає ляпаси такою відсутністю довіри!
 
Ісус очікує мене, бо хоче перебувати зі мною. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.09.2015
Так важливо, щоб зростала в тобі віра в Його любов, віра в Його голод приходити до тебе в Євхаристії. Коли ти повіриш, як сильно Він любить тебе і чекає на тебе, то пізнаєш, що Бог в своїй шаленій любові до тебе – якщо ти запізнюєшся з своїм приходом – зазнає того, що психологи називають муками очікування. Коли ти повіриш в любов Ісуса, в те, що Він чекає на тебе, тоді у відповідь на цього типу віру в тобі повинно з’явитись прагнення і голод Євхаристії, нестерпне прагнення, щоб Він прийшов. 
 
Пізнаю Христа, котрий є Правда і Життя. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.09.2015
Фундаментом нашої самореалізації є покора. Вона так важлива тому, що людині, яка нічого собі не привласнює, Бог готовий дати усе. Якщо ти живеш в правді і визнаєш, що без Христа нічого не можеш, то ти мовби прикликаєш Його: Прийди і живи в мені. – І тільки тоді Христос приходить.
Кожний з нас колись переконається, який він дуже слабкий і грішний. Тимчасом Христос саме з нас, з тебе хоче створити шедевр, який буде зачаровувати інших, і ти тоді будеш чимраз більше ставати собою, а водночас в тобі зростатиме Христос.

 
Все для Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
08.08.2015
Св. Павло говорить: “Чи їсте чи п’єте, чи що інше робите, все робіть на славу Божу” [1 Кор 10, 31].
- Йдеться про те, щоб уникати поділу: час для Бога і час на інші заняття (без Бога).
- Тісний зв’язок молитви з нашими щоденними обов’язками.

 
Просити дар Святого Духа, щоб звіщати Добру Новину Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.08.2015
Хтось сказав: якщо ти не пройшов через тест розпачу, то, фактично, нічого не знаєш. Апостоли пройшли через такий тест розпачу у Велику П’ятницю. Вони, фарисеєї по духу, були в той день позбавлені всього. Після Воскресіння цю ніч ще просвічували блиски появ воскреслого Христа. Апостоли побачили, що Він живий, що є посеред них. Але це вже була інша присутність, яка не давала цілковитого забезпечення і відчуття стабільності. Це вже була не та колишня людська природа Христа. Вона була інша, прославлена і мовби неземна, яка проникала крізь замкнені двері, так, що іноді вони мали сумніви, чи це дійсно їх Вчитель.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 37 - 45 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino