24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Хочу жити для Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.12.2015

Якщо, будемо боронитися від відмирання, наше життя залишиться безплідним. Зведемо нанівець задум і надію Бога щодо нас.Поглиблення наших взаємин із Богом неможливе без відмирання нас для себе, відмирання нашої гордині та егоїзму, без переоцінки нашого ставлення до всього, що дочасне.

 
Зустрічаю і захоплююсь Богом Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.12.2015

Про Божу присутність пише святий Тома Аквінський: “Крім звичайного і загального способу, завдяки якому Господь своїм єством триває у всьому, через силу і присутність... існує инший, особливий спосіб, властивий виключно розумним істотам, в яких Бог перебуває як об’єкт пізнання в пізнаваючому і як об’єкт любови в люблячому. Оскільки розумне створіння може піднятися до Бога через пізнання та любов і так досягти Його самого в собі, то з рації цього особливого відношення не тільки кажуть, що Бог є в розумній істоті, а й що в ній мешкає, мов у своїй святині”.

 
Іду на зустріч моєму Господу. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.12.2015

Євангелист Лука пише що Йоан Хреститель пройшов усю околицю Йорданську проповідуючи…(Лк 3, 1-6) порозмовляйте про випадки невіри ваших друзів, знайомих родичів. Чому вони відмовляються вірити і практикувати віру? Як на вашу думку їм потрібно говорити про Бога? Можна скласти план євангелізації для конкретної групи людей.

 
Милосердя - свідчення віри Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
09.11.2015
Франциск ніколи нікого не критикував. Бо вважав, що, якщо довкола існує зло, то спершу він має навернутись, не інші. Якщо царює така велика розкіш і розпуста, то він має стати радикально вбогим і чистим, бо це він в тому винний. Святі тим відрізняються від основоположників ересей, що ті хотять навертати інших, не себе, тоді як святі вістря будь-якої критики спрямувують на себе – щоб світ став кращій, стараються навертатись самі
 
Щасливі християни Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
03.11.2015
Християнське почуття гумору зробить тебе вільним від самого себе. Дозволить тобі переоцінити в світлі віри всі цінності і пізнати, що все, що відбувається довкола тебе, насправді до смішного неважливе – все, за винятком Бога. Дозволить тобі демаскувати позірні вартості. Твоя праця, плани і труднощі, політика і те, що відбувається докола тебе, все це, у порівнянні з тією цінністю, якою є Бог, остаточно, прах і пил. Не лише ти є прахом, але й все те, до чого ти прив’язаний, що для тебе дуже важливе, а також те, чого ти боїшся. Завдяки “чесноті” гумору більш відкриєшся на Бога, буде в тобі для Нього більше місця, бо зможеш побачити усе у правильних пропорціях – як прах і пил, зможеш поставити це на вісь абсурду.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 28 - 36 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino