24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Шаленство служіння Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
20.05.2016
«Тоді світло твоє засяє, як зірниця, загоїться негайно твоя рана, спасіння твоє буде йти перед тобою, Господня слава – слідом за тобою. Коли ти перестанеш погрожувати пальцем, коли наситиш пригніченого душу, тоді засяє твоє світло в пітьмі. Господь завжди буде тебе водити, наситить твою душу за посухи, зробить міцними твої кості. Ти станеш, мов сад зрошений, мов джерело, якого води не висихають» (пор. Іс 58, 8-11).
 
Пізнай Воскреслого! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
03.05.2016
А як ранок настав, то Ісус став над берегом, але учні не знали, що то був Ісус.(Iван.21:4).
Вас не дивує дивує, чому учні майже завжди не впізнавали Воскреслого Христа? Марія в саду, двоє учнів по дорозі в Емаус, Фома… бачили, але не впізнали Ісуса. Їм належало навчитися пізнавати Воскреслого Спасителя
Ми теж, як і ці учні Христа, не впізнаємо присутності Господа. Біблія говорить: «Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх…»(Пр.3:6).  Апостоли були не готові, очікувати і бачити Воскреслого завжди і всюди на своїх дорогах. Через те і ми Його не помічаємо на своїх дорогах.

 
Коли Господь найближче? Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
09.04.2016

Здається неможливим перестаратися, повторюючи, що Євхаристія реалізує таємницю Відкуплення. Бо це означає, що на вівтарі постійно діє Милосердя Того, Хто мене спас, і Хто так сильно прагне, щоби я був спроможний скористатися з плодів Його спасенного Страждання. Якщо Відкуплення постійно повторюється на вівтарях світу, це означає, що зло, яке я бачу в собі, було вже відкуплено, і йдеться про те, щоби дивитися на зло очима віри. Так дивитися, щоби Господь побачив мою віру і каяття, і скористався навіть злом, щоби найповніше могло розливатися Його милосердя.

 
Мої моменти єднання з Христом приниженим Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
26.03.2016
Нас жахає перспектива втрати якоїсь дрібниці. В порівнянні з тим, що Ісус утратив заради нас, усі наші блага, чи матеріальні, чи інтелектуальні, а навіть духовні – безперечно, дрібниці. На дорозі до з'єднання з Богом мусимо втратити все, щоб знайшлося в нас місце лише для Нього самого. Мусимо втратити всі наші "скарби", а принаймні мусить у нас бути постава повної відірваності та свободи стосовно них, оскільки єдиною правдивою й справжньою вартістю є Бог. Лише Він становить нашу надійну опору. (пор. Зошит № 2)
 
В обіймах батька, дякую за Небо Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.03.2016
Кожне пробачення, кожна сповідь повинна викликати в тобі вибух вдячності. А “вдячність – як казала св. Тереза – є тим, що найбільш притягує Божі благодаті; коли дякуємо за добродійства, Бог є зворушеним і спішить, щоб дати нам десять нових благодатей, а якщо дякуємо далі з таким самим запалом, то як же нескінченне є помноження благодаті!”
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 19 - 27 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino