24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Як нести людям Боже благословення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
14.04.2011

Отож не лякаймося, коли зменшується  наша здатність чинити добро і коли бачимо, що ми постійно знаходимося далеко від вимріяного ідеалу святості. Чому знов хочемо довести собі та іншим, що все в порядку, що все ж таки щось можемо зробити і попри обставини ми є добрими? Чи цією своєю “добротою” ми хотіли б заслужити любов Бога? Чи хотіли б отримати любов Творця в обмін на наші досягнення й достоїнства? Проте, єдиний можливий обмін між людиною та Богом – це прийняти Його прощення і милосердя замість відданих Йому гріхів і нужденности. (пор. ДлБ)

 
як дбаю про свій зовнішній вигляд Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
31.03.2011

Богу залежить на тому, щоб ми, довіряючи Його милосердю, ставали перед Ним так, як ми є, без вбирання в подобу чистоти і краси. “Покора спирається на переконанні — пише св. Василій — що Бог робить усе добро, котре повстає в нас. Власними силами ми не в силі звершити що-небудь, що має вартість для душі”. (пор. Зошит № 24)

 
Не принижуй словами Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
08.03.2011
Фарисей не був грабіжником, шахраєм, перелюбцем… Проте гордощі з-за цього і вивищення над іншими були зневажанням Бога.
Ця людина обкрадала Бога зі слави, належної Йому самому, щоб будувати славу для себе. До того ж з приводу Божих благодатей зневажала інших людей. Вона не визнавала також скоєних гріхів – не бачила своїх гріхів занедбання, гріхів марнування та зловживання Божими благодаттями. А все, що було в її житті добре, приписувала собі.
 
Як ставати досконалим Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.02.2011
Щоб виконати євангельський заклик: “Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий”, потрібно опиратися на прагнення до спілкування з Ісусом. Якщо Він сам не буде в нас чистим, наше ставлення до всього, що нас оточує, буде завжди сповнене нечистости, проникнуте егоїзмом. Ми міркуватимемо так, наче Бога немає.
Власне тому, якщо ми хочемо жити в чистоті, маємо щосили прагнути до скрухи та спілкування з Ісусом. Тоді Він сам буде в нас чистотою серця.
 
“…Ви - сіль землі. Коли ж сіль звітріє, чим її солоною зробити?…” Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.02.2011
Неважливо, що ти робиш, – скаже Йоан Павло ІІ, – важливо, ким ти є. Важливо, чи ти є, як Папа, людиною віри і молитви. Християнин, як учень Ісуса, коли перестає бути людиною молитви, стає непридатний для світу, стає звітрілою сіллю, гідною бути потоптаною людьми (пор. Мт 5, 13).
 
<< На початок < Попередня 11 12 13 14 15 Наступна > В кінець >>

Всього 127 - 133 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino