24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зустріч молоді
Легкий для Духа! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.09.2017
 Коли станеш “новою” людиною, не будеш надмірно аналізувати своєї ситуації, ані намагатись до кінця все зрозуміти. Звісно, не перестанеш роздумувати, але буде цей аналіз дуже стриманий. Скеруєш його не на зрозуміння, звідкіля віє вітер Святого Духа і куди тебе веде, але на те, щоб в повноті бути слугою-невільником цього віяння Божого вітру, щоб бути цілковито покірним Його діянню і очікувати усього, що Він захоче вчинити з тобою – без огляду на те, до чого тебе це доведе. 
 
Милосердя, яке перемагає невіру Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
06.05.2017
Бог підтримує наше життя щомиті. Жодна людина не в силі ані на мить продовжити своє життя на землі – це наш Господь вирішує, коли помремо. Всі відомі методи лікування, ліки чи технологія операцій пронизані всюдисущою міццю Бога. Завдяки Йому вони відомі, і саме Він чинить так, що в кожному конкретному випадку вони виявляються ефективними або ні. Тому, лікуючись під час хвороби або приймаючи звичайну знеболювальну піґулку, ми повинні передусім молитися, щоб Господь захотів пов’язати з цим свою благодать. Без неї жодні ліки не можуть бути ефективними. У кожній ситуації, легкій чи важкій, приємній чи прикрій, нашою опорою може стати Бог, своєю волею у ній присутній. Спираючись на неї, співпрацюємо з благодаттю, яка робить наше життя більш гармонійним, провадить до поєднання нашої волі з волею Бога, освячує нас. (пор. ДлБ)
 
Отче, тобі подяку складаю! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
19.04.2017
Поки ти живеш, Бог постійно обдаровує тебе численними благодатями. А проте в момент смерті ти будеш змушений прийняти остаточне рішення – або повірити в Божу любов, або її відкинути. Думка про смерть не повинна тебе занадто страхати. Адже це буде лише смерть твого тіла, яке мусить вмерти. Ти воскреснеш. 
 
Важливі дрібниці Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
20.03.2017
Не нехтуйте дрібницями. Якщо оглядаючись назад ти бачиш слова і поступки, які містили дрібні гріхи, старайся надалі жити так, щоб дрібниці в твоєму житті були наповнені світлом, а не темрявою. Будемо серйозно відноситися до кожної дрібниці в житті. Нехай кожен життя буде днем святості, чистоти, правди. Щоб ціле життя було святістю, правдою, славою і благословенням від Бога. Не має в житті другорядного і не важливого, Бог на все звертає увагу. 
 
Разом зі Святим Духом пізнаю Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
21.02.2017
Чи справді ми любимо Бога й хочемо Йому служити?
Якщо так, то звідки береться наша нехіть до праці для Нього, щойно закінчуються успіхи й ніхто нас не хвалить і не цінує? Чому ми так швидко відчуваємо втому і – виправдовуючись іншими обов’язками чи правом на відпочинок – відмовляємось від зусиль, яких докладали з Божої волі?
Визнавши наявність цієї духовної хвороби, на яку вказує Боже світло, й ставши в правді, ти побачиш, що на кожному кроці забуваєш про Господа, не живеш у Його присутності, а твоє серце весь час відвертається від Нього. Закоханий у себе, нехтуючи Божу любов, ти мислиш суто по-людськи й шукаєш власної волі, не надаєш значення виконанню Господньої волі.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 9 із 133
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino