23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Візьми хрест і йди за Мною. Мр.8.34 Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
14.03.2017
Що означає хрест? Тільки Ісус знає найвище значення хреста. Ні Каяфа, ні Пилат, ні учні не могли розуміти значення хреста. Тільки Він один це розумів. Він знав, що через хрест буде встановлено новий завіт між небом і землею, завдяки якомі відриється вхід до Небесного Царства.
 
Покликання людини у єднання з Богом. Єднання волі Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
21.02.2017
Якщо виникне в тобі справжній голод Божої волі, то несподівано ствердиш, що немає для тебе більшого значення,  якою вона  буде.
Вже заздалегідь будеш її прагнути і очікувати на неї, як спрагла людина очікує на склянку води.
Такою повинна бути твоя постава стосовно Бога, котрий відкриває тобі свій заклик і власні плани щодо тебе, котрий в своїй волі приходить до тебе, щоб виявити тобі свою безмежну любов.
 
 
Про перешкоди на шляху до Любові та як їх подолати Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
14.02.2017
Людина, яка відкрила, що Бог є найвищою цінністю, починає інтенсивно Його шукати – хоче з’єднатися з Ним до кінця і цілком Йому належати. Перешкодою на цій дорозі є численні прив'язаності та вся сфера невпорядкованої любові до самого себе. Тому необхідне очищення, і не тільки у сфері чуттів, а й у тому, що найглибше: очищення розуму, пам'яті, волі.
Для того, щоб ми могли єднатися з Христом, необхідно, щоб ми були звільнені від самих себе. Тоді вся наша природа, звільнена від усілякого егоїстичного бажання – як володіти, так закриватися в собі, – відкриється на повний дар любові Христа, Який першим полюбив нас.
 
 
Пустіть дітей. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
06.02.2017
Тоді поприносили діток до Нього, щоб Він доторкнувся до них, учні ж їм докоряли.  А коли спостеріг це Ісус, то обурився, та й промовив до них: Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть їм, бо таких Царство Боже! Поправді кажу вам: Хто Божого Царства не прийме, немов те дитя, той у нього не ввійде.  І Він їх пригорнув, і поблагословив, на них руки поклавши. Мр.10.13-16
Всю велич цієї події можна зрозуміти тільки пам’ятаючи, коли це відбувалося. Ісус Христос ішов в Єрусалим на розп'яття, і Він знав про це. Тінь хреста була перед Його очима, і в такі скорботні хвилини Свого життя Він знайшов час для дітей, щоб обійняти їх, покласти руки і благословити.
Це одна з кращих подій. В цьому уривку помітні всі діючі особи, хоч він займає лише три стихи.

 
Покликані до єднання з безмежною Любов'ю Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
31.01.2017

Ґі де Ларигоді нотував:

Усе моє життя було лише довгим пошуком Бога. Усюди і о кожній порі, у кожному місці світу я йшов по Його слідах. Смерть буде для мене чудовим спущенням з поводка”.

Я пройшов через світ, як через сад, оточений муром. Я шукав пригод на п’яти континентах, проте я постійно залишаюсь ув’язненим. Однак настане день, коли я зможу заспівати пісню любові та радості. Всі загорожі будуть зламані. І я здобуду Безконечність. (пор. РпВ)

 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 10 - 18 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino