24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Ти думай про Мене, а Я буду думати про тебе Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
04.03.2014
«Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам додасться».
Отримуєш це все, тому що «ТОЙ ХТО Є»постійно біля тебе і турбується про тебе незрівнянно краще, ніж ти сам. Важливо це помічати, важливо співпрацювати з даром Ласки в кожній хвилі життя.  
Спробуй дивитись очима віри на світ довкола себе. Тоді у всьому, чим користаєшся, помітиш дар Милосердного Бога. Бо все, що маєш, маєш від Нього. Не залежно від того як багато зусиль приклав щоб це здобути.
Якщо Творець з найбільшою турботою схиляється над пташкою, то наскільки більше над тобою? «Хіба ви від них не вартісніші?
 
Молитва за ворогів Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.02.2014
Любіть ворогів ваших і моліться за тих, що гонять вас; таким чином станете синами Отця вашого, що на небі, який велить своєму сонцю сходити на злих і на добрих і посилає дощ на праведних і неправедних (пор. Мт 5, 44н)
 Яке значення для Вас у наш дуже важкий час мають слова сьогоднішнього Євангелія?

 
Переживаючи відмову Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
14.02.2014
Чи вам уже доводилося переживати гіркоту відмови? Згадайте, як ви почувалися, коли вам відмовляли (дівчина, робота, навчання..)  Завжди важко пережити відмову. В де яких ситуаціях є очевидно, що відмова є Божою волею, але все рівно важко. У вас були гарні мрії про добрі і великі справи для Божої справи, ви думали, що на це є Його воля. Але мрії не вдалось реалізувати…
 
Блаженні убогі духом Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.02.2014
Драбинка, щоб бути здатною до використання, повинна мати першу сходинку. Наш Спаситель починає все з самого початку, даючи можливість Євангельській дитині пізнати Бога.
Це євангельське благословення дається нам на тому місці, де зупинився Закон, коли виконав для нас все, що було в його можливостях. Найбільше, що може зробити закон для грішного людства, - відкрити нашу духовну убогість і виявити наш гріх.11:51 10.02.2014
 
Присвячуйте себе Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.02.2014
Намагаймося поселяти в наші душі Пречисту так само, як це робив св. Йосиф у Вифлеємі. Просімо св. Йосифа, щоб ми так само віддавалися Їй, присвячували себе їй, так само працювали для Пречистої та жили для Неї, як він [Конференції святого Максиміліана Марії Кольбе]. (пор. Зошит № 26)
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 82 - 90 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino