24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Каяття з приводу гріха, який ранить Любов та руйнує людину Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
31.05.2014
Сутність “малої дороги” св. Терези від Дитятка Ісуса – це постава дитини, вільної від будь-якого страху завдяки дитячому довір’ю. Якщо на початку людства гріх з’явився внаслідок посіву недовіри, то “мала дорога”, що підкреслює значення довіри і довірення Богу по-дитячому, становить протиотруту і мовби пряму антитезу тієї події. Програма “малої дороги” вдаряє в саме коріння зла, тому що відсутність довір’я, той посів недовіри до Бога, лежить в великій мірі у витоків усіх твоїх гріхів і усіх твоїх страждань, екзистенціальних чи психічних, а посередньо, також фізичних. Якщо довіришся Богу, підітнеш коріння того, що тебе нищить. Повір, що Він любить тебе. Наскільки ж важливе таке безумовне довір’я Богові, довір’я по-дитячому Тому, Кого найсильніше ранимо гріхом недовіри.
 
Христос хоче творити через мене чуда Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
20.05.2014
Святий Максиміліан був людиною успіху – так багато йому вдавалось. Заснував Непокалянув (місто Непорочної) неподалік Варшави, який став причиною здивування для усієї Церкви, засновував Непокалянови на інших материках. Проте цей безсумнівний успіх був оплачений вбогими засобами, про що свідчить сам Максиміліан. “Коли вже всі засоби підвели, – признавався він, – коли визнали, що для мене не має жодної надії і настоятелі вирішили, що я ні на що не придатний, тоді Непорочна взяла в руки це знаряддя, яке годилось лиш на сміття”.
Людина, яка, дивлячись під людським кутом зору, ні на що вже не годиться, стає ефективним знаряддям в руках Господа, бо це Він в ній живе і Він в ній діє, це Бог досягає в ній успіху.
Віра є визнанням власної безпорадності і очікуванням всього від Бога, а досвідчення безпорадності і очікування всього від Бога це засоби вбогі.
 
На Божий образ сотворив її - продовження Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.05.2014

Оскільки Бог створив людину чоловіком і жінкою, їхня взаємна любов стає образом абсолютної і вічної любові, якою Бог любить людину. Ця любов є доброю, дуже доброю в очах Творця (пор. Бут 1, 31). І ця любов, благословлена Богом, призначена стати плідною і втілитися у спільну справу оберігання творіння: «І благословив їх Бог і сказав їм: «Будьте плідні й множтеся, наповняйте землю та підпорядковуйте її собі» (Бут 1, 28). (пор. ККЦ 1604)

 
Переживаючи хворобу Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
29.04.2014
Наш Господь Ісус Христос є всемогутній Лікар, у Нього є багато хворих навіть, найкращих Його учнів, ревних служителів. Його любов бачить у терпінні найкращий засіб для нашого духовного виховання. Терпіння – це божий вітер, від направляє нас до Бога і до неба. Найкращі квіти ростуть самотньо на кам’яних скалах; найкращі скульптури зазнавали багато ударів молотка. Кращі якості християнського характеру виявляються під ударами терпіння і скорбот. Все передбачено Богом для нашого добра в Його ніжній любові і турботі про нас. 

 
Жертовність - з любові до Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
23.04.2014
Уявімо собі, що це перед нами став сьогодні Ісус і промовив слова, з якими колись звернувся до багатого юнака: “Піди, продай, що маєш, дай бідним, і будеш мати скарб на небі”. Як ми повинні розуміти цей заклик, маючи перед собою мету – поєднатися з Богом?
Продай, що маєш, дай бідним... Здається, що ці слова однозначно закликають покинути всі блага, позбутися їх заради Ісуса. Чи здатні ми до цього? І якщо б героїчним жестом ми це вчинили, чи не зросла б катастрофічно наша гординя?

 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 73 - 81 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino