24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Щоб серце було вільним для Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
04.09.2014
Недостатньо сказати: я вірю в Єдиного Бога: потрібно запитати себе, як живу найважливішою заповіддю (Мк 12, 28-34). Насправді, часто живемо так, наче Він не є Єдиним Богом, і, наче в нашому розпорядженні є інші боги. Це і є небезпека ідолопоклонства, у яку нас вводить дух цього світу. Тому Ісус у цій справі завжди говорив ясно: "духовні цього світу – ні"; це настілки важливе, що навіть під час Останньої Вечері, просив Отця, щоб захистити нас від духа цього світу, тому що він веде нас до ідолопоклонства. Також св. Яків Апостол навчає дуже ясно: той, хто є другом світу, стає ворогом Бога. Немає іншої можливості. Сам Ісус використовував подібні слова: або Бог, або гроші; не можете служити грошам і Богові.
 
Фальшиві опори та надмірні турботи Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
30.08.2014
Слово Боже говорить нам: “Чому шукаєте живого між померлими?” Чому шукаєш, те, що не може тобі дати життя! Можливо, дадуть якусь радість, що триватиме мить, або день, навіть тиждень чи місяць, але що далі? “Чому шукаєте живого між померлими?”
 
Ідоли і привязання Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
26.08.2014
Господь щодня закликає нас слідувати за Ним сміливо і віддано. Він наділив нас великим даром, вибравши нас як своїх учнів. Він заохочує нас радісно проголошувати Його як Воскреслого, і хоче, щоб ми робили словами та свідченням нашого життя, в повсякденному житті. Господь - Єдиний, лише Він є Богом нашого життя і закликає нас позбуватися численних ідолів і поклонятися тільки Йому. (папа Франциск, проповідь з 14.04.2013)
 
Закон швидкоплинності і духовне сміття Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.08.2014

Згадаймо чоловіка з Євангелія, який просить, щоб Ісус примусив його брата поділитися з ним спадком. Насправді, Господь говорить нам через цю постать "про наше ставлення до багатства і грошей." Це не тільки справа двохтисячної давнини, але вона актуальна також сьогодні, кожного дня. Скільки сімей було зруйновано через проблеми пов'язані з грошима: брат проти брата; батько проти дітей! Те все тому, що першим наслідком прив’язаності до грошей є руйнування себе і тих, хто поруч. Коли якась людина прив'язана до грошей - знищує себе, знищує сім'ю. 
 
На захист творіння - щоб Бог був щораз більш видимий Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.08.2014
Це правда, що Бог прощає завжди; ми, люди, чоловіки і жінки, іноді пробачаємо, але іноді ми не пробачаємо; проте створення не прощає ніколи! Тому, якщо ти не захищатимеш його, воно знищить тебе!» Це все повинно привести нас до роздумів, ми повинні просити Святого Духа про цей дар знання, щоб ми добре зрозуміли те, що створений світ є найпрекраснішим даром Бога, про який Він сказав, що він добрий, і що світ є подарунком для того, хто серед створінь найкращий: для людської особи. (папа Франциск, катехеза з 21.05.2014)
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 64 - 72 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino