24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Друга людина – найближча дорога до Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
06.12.2014
Господь прагне зустрічатися з тобою днем і вночі, в радості і терпінні, в хвилинах незвичайних подій і в монотонному ритмі щоденності.  Він присутній в тобі і навколо тебе через все, що створив. Стукає до твоїх дверей у великих і малих подіях. Він присутній у Своїй Волі, котру прагне тобі проголошувати. Чи ти слуга, що прислухається і чує калатання Господа? Чи біжиш до дверей, щоби Йому відкрити? (пор. Ось стою при дверях і стукаю)
 
Найбільші загрози Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
04.12.2014
Ослаблення чутливості до Бога і людини неминуче призводить до практичного матеріалізму, через що поширюється індивідуалізм, утилітаризм і гедонізм. Розкривається тут також незмінна істинність слів Апостола: “І як вони не вважали потрібним триматися правдивого спізнання Бога, Бог видав їх ледачому розумові чинити негодяще”. В той спосіб вартості “буття” замінюються вартостями “посідання”.
 
Чому шукаєте Живого між померлими? Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
19.11.2014
На своїй життєвій дорозі ми часто потребуємо почути: “Чому шукаєте Живого між померлими?” Як же ж часто ми шукаємо життя серед мертвих речей, між речами які не можуть дати життя, між речами, які сьогодні є, а завтра їх вже не буде, шукаємо серед проминаючих цінностей. “Чому шукаєте Живого між померлими?”

 
Молитва - за прикладом Святої Родини Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.11.2014
Твоє спілкування з іншою людиною і всім, що тебе оточує, буде певною формою спілкування з Кимось, Хто створив це оточення, створив тебе самого. Пам'ять про Сотворителя буде народжувати в тобі почуття пошани до світу, до інших людей і до себе самого, тому що і ти є створінням, більш того, ти є «святинею» Бога.  
 
Все злежить від Бога Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
12.10.2014
Після створення Бог не залишає Свого творіння. Він не лише дає йому буття та існування, але й підтримує його в кожній хвилині в його бутті, дозволяє йому діяти і веде Його до мети. Визнання цієї повної залежності від Творця - джерело мудрості й свободи, радості й довіри: «Як же щось могло б продовжувати існування, якби Ти Його не забажав був? Усе, бо воно - Твоє, Господи життєлюбний». (ККЦ 301)
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 55 - 63 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino