24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Марія - учителька послуху Богові Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
28.03.2015
 
Перебування під хрестом – це кульмінаційний момент випробування віри Марії. Вона бачила тоді, як Її Син, “зневажений, останній між людьми, Чоловік болів” (Іс 53, 3), вмирає на дереві хреста. Та, котра повірила всупереч надії, виявила тоді героїзм послуху віри.
        Адже Марія ніколи не чула, щоб Бог міг бути слабким, безпорадним, підвладним стражданню. Вона була вихована в монотеїстичній культурі, і Бог був для Неї всемогутнім Творцем. Тимчасом на Голгофі Син Божий безпорадно висить на хресті і на Її очах вмирає в невимовних муках! Його смерть очевидна, не викликає жодних сумнівів.

 
Дорога учнів Ісуса. (Мар. 8,34) Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
14.03.2015
Людина, що бажає піти за Христом, повинен завжди говорити "ні" собі і "так" Ісусові. Він повинен говорити "ні" своєї природної любові до зручностей і до комфорту. Людина має відмовитися від поведінки, заснованого на свавіллі і користолюбстві; від нашіптування інстинктів і бажання спробувати забороненого; він повинен, відповідати "так" на голос і заклик Ісуса Христа. Кожен колись повинен повторити вслід за ап. Павлом, що тепер живе не він, а Ісус в ньому, що він тепер живе не для того, щоб іти за своїми бажаннями, але, щоб підкоритися волі Христа і знаходити в цьому абсолютну свободу.

 
Матеріальні проблеми Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
06.03.2015
В одній з країн Латинської Америки, на багато років ув’язнення був засуджений один високопоставлений і раніше дуже шанований працівник банку – звинувачений в дуже важких фінансових зловживаннях. Той чоловік, коли був на високій посаді в одному з банків, так віддався праці, що загубився в своєму духовному житті. Бог відійшов в його житті на задній план. Хоч ніколи не переставав молитися і виконувати релігійні практики, то однак Бог не був для нього найважливішим.
 
Євангельські ради в нашому житті Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.02.2015
  Безцінну допомогу у переміні нашого відношення до світу надає нам проба жити згідно євангельських рад. Євангельська чистота допомагає нам перемагати усе те, що випливає із пожадливості тіла; євангельське убозтво – усе те, що пов’язане з пожадливістю очей; євангельський послух дозволяє радикальним чином перемогти те, що входить у серце через гординю. Бажаючи  жити згідно євангельських рад чистоти, убозтва і послуху, даємо згоду на свідоме, добровільне присвячення себе Господу. Прагнемо осягнути досконалу любов Спасителя, хочемо щораз глибше єднатися з Ним, у повноті чистим, убогим і покірним.
 
Богоявлення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
27.01.2015
Зовсім недавно, брати і сестри, ми святкували подію Різдва: прихід у світ Божого Сина. Сьогодні ми з новою радістю переживаємо Богоявлення, явлення  Христа Спасителя на ріці Йордані. Хрещення називаємо Богоявленням, Христос Син Божий приймає в Йордані Хрещення, Бог Отець говорить з неба, засвідчуючи про те, що Христос - Його Єдинородний Син і Дух Святий сходить на Спасителя у вигляді голуба. Тема сьогоднішніх  роздумів – свідчення Отця.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 46 - 54 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino