24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Неділя жінок мироносиць Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.05.2016

Воскреслий Христос звершує на землі місію спасіння: Він спасає кожного, хто до Нього прийде. Церква - це наслідок воскресіння Христа. Без воскресіння не було б Церкви. На проповіді воскресіння вона була заснована і збудована, на проповіді воскресіння вона  зростає! Як проміння сонця освітлюють кожен куточок землі, так і в воскресінні Ісуса Христа беруть початок усі правди християнської віри.

 
Ісус перміг смерть, щоб я не був самотнім Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
03.05.2016
Під час праці та відпочинку, у справах, присвячених Церкві, та в инших речах ідеться тільки про одне – враховується тільки Бог і ти, що Його вибираєш і прямуєш до поєднання з Ним. Усі речі цього світу уділено тобі через Нього задля того, щоби користувався ними на своїй дорозі до святости – до перетворюючого поєднання з Тим, котрий полюбив тебе безмежно. 
 
Старший син Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
16.02.2016
Кожна людина, можливо в хвилину смерті, а може тільки ставши перед Богом несподівано зрозуміє: я грішник! Я потребую милосердя! Але – відкинена милість не повертається. Хто відкидає милосердя, той пізнає суд! 
 
Очищення серця Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
27.01.2016
Нам бракує такої шаленої любові до Христа: якби вона у нас була, - то у дитині, яка нам заважає, ми бачили б Христа, Який приходить до нас. То Христос будив би нас уночі, то Христос залучав би нас до додаткової праці. Коли нам важко погодитись на такі ситуації, ми повинні створювати в собі таку мотивацію: все те, що маємо робити, робімо для Христа. Без сумніву, тоді ми не помилятимемось: тож Він присутній у кожній людині.
 
Наслідувати Ісуса в Його дитячій любові до Марії Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.12.2015

Переконання, що з волі Бога ти перебуваєш “на руках Марії”, повинно супроводжувати твою участь в св.Літургії  і твої сповіді. В цьому дусі можеш молитись молитвою медитації…Це переконання повинно товаришувати теж усім твоїм щоденним справам. 

 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 28 - 36 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino