24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Загальні зустрічі
Пустіть дітей Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
27.08.2016
"Пустіть дітей".  Всю велич цієї події можна зрозуміти тільки пам’ятаючи, коли це відбувалося. Ісус Христос ішов в Єрусалим на розп'яття, і Він знав про це. Тінь хреста була перед Його очима, і в такі скорботні хвилини Свого життя Він знайшов час для дітей, щоб обійняти їх, покласти руки і благословити.
 
Христос живе у мені Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.08.2016

Якщо Бог допускає прикрі випробування, гіркоту поразок, людську зневагу й цурання, духовний жебрак чує в цьому стукіт Любові й вірить, що він отримав  найціннішу милостиню. Але тільки в Божому світлі правди ти можеш побачити, що дари від Бога, – це те, чого ти найбільше потребуєш.

 
Наслідувати Христа, даруючи себе Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
10.07.2016
Людина не може віднайти себе у повноті інакше як тільки через безкорисливе служіння, дарування себе саму. Не вистачить жертвувати Богу того, що маємо в надлишку. Христос себе віддав Отцю, аби зреалізувати Його одвічний план Відкуплення. Кожного, хто хоче йти за Ним, закликає, аби і він також усього себе віддав на служіння справі Відкуплення, справі Спасіння.

 
Хто хоче бути першим. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
05.07.2016
Ісус Христос хоче навчити нас служінню. Він стоїть перед нами і каже: «Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити». Він прийшов, щоб навчити нас служити один одному, ближнім і всім людям. 
Чим служити? Любов’ю, яка не шукає свого, все покриває і ніколи не перестає. Ця любов дарована усім Божим дітям. В одних буває більше любові, в других менше, але, скільки в тебе є, -служи нею всім людям, тим хто вірить і зовсім не віруючим! 
 
Вітер і вогонь Пятидесятниці Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.06.2016
 Святий Дух зійшов не для того, щоб спалити, але запалити любовю, надихнути  для праці.  Вогонь дає світло, що просвічує серця і думки. Нехай цей вогонь наповнить наші серця, знищуючи гріх і запалить бажання і ревність для служби Богу. На апостолів зійшов не просто вогонь, а вогнені язики. В цей день, народжувалася Церква, яка говорить, проповідує! Церква не з мечем зброї але з мечем проповіді Правди
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 19 - 27 із 147
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino