24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Зошити
Зошит №2 Заклик до життя в дусі блаженств Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 2
01.09.2010
 Прагнучи однак показати правдиве обличчя "вбогих духом",  треба пам'ятати, що ці люди мали повну релігійну свідомість своєї вбогості, та що постійно відчували потребу Божої допомоги. Не виявляючи в найменшій мірі оманливої, притаманної фарисеям, самодостатності людини, що цілковито покладається на свою власну праведність, ці вбогі розділяли покору зі знаним з притчі митарем (Лк 18,9-14). Завдяки своєму переконанню про нікчемність та слабкість, вбогі уподібнюються до дітей і так як до дітей, до них також належить Царство Боже (пор. Лк 18,15; Мт 19,13-24)".
 
Зошит №12 Покора - робити місце для Господа Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
01.09.2010
Коли донесли Йоану Хрестителю “Отой, що був із тобою по той бік Йордану й що про нього свідчив ти, – он він христить, та й усі до нього йдуть. [Йоан] (…) промовив: «Не може людина щось приймати, коли не дано воно їй із неба. Самі ж свідчите мені, що я сказав: Не Христос я, лише послано мене поперед нього. У кого молода, той і молодий. Дружба ж молодого, що стоїть та й слухає, вельми на голос молодого радіє. Отака й моя радість, що оце сповнилася! Йому треба рости, мені ж – маліти»” (Йн 3,26-30).Слова св. Йоана Хрестителя: “Потрібно Йому [Христу] рости, мені ж – маліти” саме підкреслюють основну дорогу євангелізації.
 
ЗОШИТ№16. Очікувати на євхаристію в поставі Євангельського жебрака. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
17.08.2010

“Царство Небесне подібне до скарбу, захованого в полі, що його чоловік, знайшовши, ховає і, радіючи з того, іде й продає все, що має, а купить те поле. Подібне ще Царство Небесне до купця, що шукає добрих перел. Знайшовши одну дорогоцінну перлину, йде, продає все, що має, і купує її” (Мт 13, 44-46).

Христос показує нам в цій притчі шлях “надбання” небесного царства — шлях добровільної і радісної відмови від земних благ, щоб стаючи вбогими духом, відкритись повністю на Бога.

 
Зошит №8 Молитва розважання Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
13.07.2010
Через спокійне і прямуюче до зрозуміння роздумування – можна його назвати просто духовним розжовуванням – слово Боже в душах відданих молитві засвічує світло, ясне проміння якого освітлює цілий день. (...)Отже слово Боже, цю незбагненну таємницю спасіння, душа роздумує щодня з великою любов’ю і уважно до нього прислухається.
 
Зошит РНР Таємниця побіленого гробу Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
09.07.2010
У внутрішньому житті допомагає нам властиве розуміння досвідчень, через які в нашій дорозі до святості переходимо. Коли трапиться нам переживати ситуацію, яку важко висловити словами, для її наближення може послужити якийсь відповідний образ.             Таким образом, що показує внутрішні процеси, які відбуваються в нашому духовному житті, може бути, наприклад,   о б р а з   “п о б і л е н о  г о    г р о б у.”
 
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino