23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Новини


Я полюбила Бога! Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
17.05.2013
Ура ! Я полюбила Бога! Шукаючи відповідь на питання як виховувати себе, своїх і довірених дітей, читала спеціальні методики і вірила у все... от воно...відповідь знайдено...вперед...
Пройшли роки, і що? Що я отримала - важкість у душі, безвихідь, думку - вже прийшла старість, мабуть треба помирати.
Як легко стало, коли побувала на реколекціях спільноти Рух Назаретських Родин у Голдашівці, так легко як було колись, у щасливому дитинстві, саме там, коли була маленькою дитиною в руках люблячого Бога. Звичайно після заміжжя були радощі, веселощі,а де вони тепер?
Після почутого на реколекціях зрозуміла, що кожного для мою радість  з"їдала отрута ідолів, яким поклонялася у пристрастях, суєті, власному "я", зажерливості... . А протиотруту я почала приймати у Голдашівці, від Божого милосердя, через людей, які є у спільноті Рух Назаретських Родин, беручи участь у Службі Божій, діленнях, розвагах, спільних обідах.
Вилікуй мене Боже! Поможи не забути Тебе!
Наталя Каченюк с.Бережниця
 
Запрошуємо на реколекції Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
16.05.2013
Євангелізаційна спільнота Рух Назаретських Родин запрошує бажаючих прийняти участь у літніх реколекціях спільноти.
Загальні річні тижневі реколекції  (с.Язлівець Тернопільської обл.) для дорослих і молоді  14 - 20липня.
Табір для дитячих спільнот РНР (у горах прикарпаття - дату буде повідомлено).
Реколекції в тиші (с.Голдашівка Вінницької обл..) 10 - 19 серпня
Будьте місіонерами, запросіть свої друзів та рідних.
Про  участь необхідно повідомити за два тижні до початку реколекцій тел..+380680451089  - о.Михайло Будник.
<img_2873.jpg
 
У Бога є мрії про наших дітей Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 5
Написав Іванка   
24.10.2012

19-21 жовтня 2012 р.Б. відбулися чергові реколекції нашого Руху у с. Голдашівка.  На цих реколекціях ми розважали про виховання наших дітей та як бути/стати добрим батьком/мамою.

Кожного разу поїздка на реколекції у с.Голдашівка – несе в собі, окрім місійного характеру, завжди щось особливе. Так сталося і цього разу. Чудова, різнобарвна, тепла й лагідна осінь, мальовничі краєвиди Вінниччини, можливість вирватися із  «стрімкого ритму життя, де завжди бракує часу, надмір шуму, суєти», довга дорога і безсонна ніч (чи то в поїзді, чи в автомашинах), – в сумі перетворювали наші душі у «сприятливий ґрунт для посіву зерна» – Божого слова. Наш духівник о. Михайло цього разу знову знайшов особливу тему і спосіб її подачі для нашого розважання, ділення, що спонукало «темряву» нашого єства знову відкриватися на світло Божого слова та любов Доброго Батька.
В своєму житті ми неодноразово, мабуть, чули розповіді, чи лекції про виховання наших дітей, чи самовиховання нас. Слухаючи, переживаючи цю тему впродовж цих трьох днів, ми не лише почули щось нове, але збагатилися надією, заохотою, щоби знову і знову змагатися за душі наших дітей та нас самих.

 

 
Діти Марії. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
01.10.2012
vatra2.jpgОсінь… Найбагатіша і найщедріша пора року . Вийдеш з будинку, подивишся на ліс, а він весь у золоті. Сам Господь наче промовляє до нас : «виходьте на природу і милуйтеся красою, яку я сотворив для вас». Наче на заклик Господа відгукнулася дитяча спільнота Руху Назаретських Родин села Бережниця . Разом з катехитом Наталею та аніматором Олею ми вийшли на гору за село . Під самим лісом намалювався чудовий краєвид . І тут кожен з нас сам для себе зрозумів, скільки ми втрачаємо від браку спілкування з природою. На галявині ,з якої добре видно рідне село, ми розклали свої речі. Почалися наші ігри та забави з молитви до Святого Духа, щоб покерував нами про тягом всього дня. Зразу Наталя розклала велику ватру з сухих гілок ,які ми разом назбирали біля лісу. Ну і як тут не з фотографуватися ? Одним словом Голівуд відпочиває, моделі молодці, природа супер.
 
Віднова прикарпаття. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
01.10.2012

beregnycja.jpg28- 29 вересня з благословення о.декана Михайла Бігуна та о.Миколи Гасяка - модеретора РНР Івано- Франківської Архиєпархії, відбувалися реколекції спільнот Руху Назаретських Родин Калуського деканату. Дні віднови розпочалися 28вересня  Літургією у церкві архистратига Михаїла, а продовжувалися наступного дня у с.Бережниця.  Участь у зосередженнях брали доросле покоління та молодь.
Зранку 29 вересня була проведена Служба Божа, Святе причастя. Були також рекреації на яких ми співали духовні пісні. Перед від’їздом відбувся молебень до Серця Ісусового.
На конференціях ми розважали про терпіння, і як люди переносять їх у своєму житті. Переживаючи терпіння, які питання ми зазвичай ставимо: Чому? чи Що Бог мене хотів цим навчити? Потрібно ставити питання Що?, адже є речі відповідь на які ми отримаємо тільки у небі. «Радійте!-переживаючи випробування».
Також ми розважали про виховання дітей і чим батьки зазвичай керуються виховуючи своїх любих діточок. Усі батьки прагнуть, щоб їхні діти були щасливими, та коли діти будуть подібними до Ісуса вони здобудуть щастя.
Новою подією був поділ великої спільноти м.Калуш на кілька маленьких спільнот для збереження родинного спілкування і віднови місійного пориву. Подяка Богу за покликання нових аніматорів.Старшим аніматором Калуського деканату стала Яців Надя.Складаємо подяку Богові, духовній відповідальній, нашим аніматорам за гарно проведений час, нові враження та отримані ласки.
. Юлія Шинкар
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 10 - 18 із 26
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino