23.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Новини


"Слава Богу за все!" Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
Написав Іванка   
05.09.2011

 У серпні 2008 р.Б., опісля свята Преображення Спаса Господа Нашого Ісуса Христа,  з ласки Доброго Бога, розпочалися зустрічі спільноти Руху Назертських Родин у м. Дрогобичі. З цього часу, спільнота має щотижневі зустрічі по понеділках, о 18.00 год., у приміщенні Центру Душпастирювання молоді, що по вул. Шевченка, 29/1. Упродовж цих років Добрий Бог благословляв спільноту різними дарами: було піднесення, спільнота помножувалася, росла, мужніла, отримала в дар від Бога духівників; були й "важкі благодаті": хтось не сприймав, насміхався, відкидав, а також дехто відійшов. Було по-різному! Але одна добра традиція залишилася згадкою про дар Доброго Бога - створення нашої спільноти - так зване День народження. На перший погляд це щось таке світське і звичайе, але для нас це нагода черговий раз зібратися на урочисту Літургію і благодарити Бога за "все і за всіх"! Благодарення, Сповідь і Святе Причастя, опісля Літургії, розмова за філіжанкою кави про все як починалось, що було і виявляння Богу своїх сподівань на майбутнє, - творять у кожному серці ту переміну, заради якої, мабуть, зібрав нас Господь, щоб преобразити "стару людину" в нас на "нове творіння". День народження спільноти співпав з Днем народження одного з наших духівників, тому ми намагаємося творити подвійну подяку Господеві ще й за дар отця Олега Кекоша. Дякуємо Богу за все!!! 

 
Спільнота Дрогобича Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
21.06.2011
Парафіяльний день зосередження переживала спільнота м.Дрогобича. Характерною особливістю спільноти є участь у її житті і зустрічах отців- викладачів і студентів Дрогобичцької духовної семінарії. 
Спільна Літургія поєднала нас з Ісусом у Євхаристії і в любові між собою.  В часі конференції ми роздумували про важливість духовної боротьби і значення переживання досвіду спокус, їх неминучість, важливість уникати  нагоди  до гріха. Кожну перемогу над дияволом завдячуємо Христу. Після конференції і ділення зустріч продовжилася у неформальному , родинному  колі за філіжанкою запашної львівської кави
                                                                                    Смеречак Іванна. м.Дрогобич.
 
Весняні реколекції Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
11.05.2011

s7303326.jpgНа Вінничині в славному селі Голдашівка проходили весняні реколекції
спільноти Рух Назаретських Родин.Члени спільноти з різних куточків
України  з`їхалися для того щоб відновити в своїх душах Бога  і нести
Його в свої родини, на місце праці, в парафії, в учбові заклади, туди де
Його ще не знайшли. Вражена була темою:"євангелізація".Одним із
найважливіших обовязків християнина є ділитися  Богом з ближніми,
сповіщати їм Добру Новину.Дуже сподобалася думка отця Михайла,який
говорив, що найперше траба євангелізувати, а потім
катихизувати.Євангелізація - це є "народження дитини", а катихизація
-"її годування".

Галій Наталя і Яців Надя. м.КАЛУШ

 
Новини з Дрогобича Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Іванка   
03.03.2011
Рух Назаретських Родин у Дрогобичі зібрався на чергову щотижневу зустріч, у понеділок 14 лютого 2011 р.Б., в очікуванні пережиття Великої Події у житті спільноти. У цей день ми переживали спільну Літургію разом із нововисвяченим ієреєм та дияконом, які живуть духовним життям назаретської родини.
 
Біля Цариці Карпатського краю Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
02.02.2011
img_081.jpgЦього разу , з 28 по 30 січня спільноту Рух Назаретських Роддин  зібрала Цариця Карпат – Пресвята Богородиця з Ясної Гори, що в Гошеві. Село, яке розташоване в красивому, мальовничому куточку нашої України – біля підніжжі Карпат, над річкою Свіча, що в Долинському районі. Неподалік монастиря отців Василіян,  під горою, розміщений монастир Згромадження Сестер Пресвятої Родини, де і відбулися наші зимові реколекції. Були присутні члени РНР з теренів Київської архиєпархії, буковини, прикарпаття, бойківшини та Косова.
 
<< На початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 19 - 26 із 26
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino