24.01.2018
В закладки   Надрукувати   Написати листа  
Головна
Історія
РНР в Україні
Галерея
Література
Наші молитви
Бюлетні
Теми зустрічей
Статут
Статті
Новини
Лінки
Головна
 
 
Подібні матеріали
Новини


Від криниці до криниці. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
11.08.2017

 

dsc_2186.jpg

В цьому році літні реколекції спільноти Руху Назаретських Родин проводилися в надзвичайно духовному місці – с.Язловець, Бучацького району, Тернопільської області (з 31-4 серпня)  в монастирі Сестер Непорочного Зачаття. Вкотре переконуюсь, що сам Господь обирає для нашої спільноти такі місця, де можна забути про все земне і побути наодинці з Богом, подякувати та прихилитись до Нього.

   На території монастиря є чудовий сад, в якому ми проводили наші ділення та рекреації. Також там знаходиться найголовніша цінність – гробниця Блаженнішої Марцеліни Даровської, історія життя якої надихає вірити та любити Ісуса всім серцем, адже саме цим і займалася Марцеліна все своє життя – покладалася на волю Божу та служила Йому. Своїм життям вона довела, що невтомною вірою можна перейти через усі труднощі, подолати гріх та залишитися вірною своєму Отцю.

 
«Отче наш» - місце радості і прощення Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
02.11.2016
dsc_9528.jpgЧерговий раз хочемо поділитися з Вами радістю від пережиття реколекцій для нашої спільноти Руху Назаретських родин, які цього разу відбулися 28-30 жовтня 2016 р.Б., у м. Чорткові. «Монастирська гора», так називають це місце місцеві жителі, – чудова, мальовнича «оаза» Бучацької єпархії, де є багато всього прекрасного: мова не лише про споруди, але і про людей, вірніше, про багатогранні спільноти, які там збираються та звершують різного роду служіння. Бога за всіх Вас подяка. Ще хочу подякувати Богові за дар молодих людей, які прибули цього разу вперше на наші реколекції (їхнє перше ділення було для нас безцінне). Дякую також Отцеві небесному за повернення наших воїнів з війни – братів Василя і Романа з Франківщини, а їхнім дружинам за вірність у чеканні та підтримку. Ми раді, що Ви є у нас!!! Раді за всіх, молимося за Вас, особливо за тих, хто зараз не з нами.
 
Центральні реколекції спільноти Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
27.08.2016
dsc_7329.jpg
Цього року літні реколекції спільноти  Рух Назаретських родин відбулися в с.Язловець, Бучацького району,Тернопільської області з 1 по 5 серпня.
Дякую Богові за те,що могла бути там, адже це просто надзвичайне місце, де серце знаходить спокій, а в душі панує мир; де природа зачаровує красою і ти вкотре можеш зрозуміти, що все прекрасне,що є в світі, Бог приготував саме нам, Він все це створив і подарував нам – найдорожчим Його дітям. Кожен Богом подарований день розпочинався із розважання – глибокої молитви та з’єднання з Ісусом та Марією, які вели нас протягом цілого дня. Прийняти Найсвятіші Тайни Тіла і Крові Ісуса Христа  мали можливість всі у щоденних Богослужіннях, а опісля кожен міг духовно збагатитися й почерпнути для себе щось нове на конференціях,які проводив для спільноти о. Михайло Будник. Блаженства (нагірна проповідь Ісуса Христа) були основною темою реколекцій. Прослухавши всі конференції, я переконалася, що тільки  той, хто прагне жити заповідями блаженств – по  справжньому щасливий, і  тільки в Бозі можна пізнати правдиве щастя.

 
Весняні реколекції - важливі дрібниці Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
22.05.2015
Незважаючи, що це час фінансової та матеріальної скрути, рухівці стараються приїжджати на реколекції, щоб відірвавшись від щоденних клопотів, побути з Богом, щоб дозволити нашому Лікареві «попрацювати зі Своїми пацієнтами», бо Ісус єдиний Хто може зцілити наші рани минулого чи сьогодення. Слухаючи науку Церкви, вдало ілюстровану простими буденними прикладами (інколи жартами) та Слово Боже, яке засівав наш духівник о. Михайло Будник з Вінниччини, відчували як з кожною новою відкритою правдою про себе у світлі Божому, стаєш іншими (або починаєш гаряче і щиро бажати переміни серця). Дуже доречними, як кажуть на часі, були реколекційні науки:
 
Від джерела, до джерела. Версія для друку Відіслати на e-mail
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
12.02.2015
Чергові реколекції. Знову наш любий Гошів. Монастир сестер Пресвятої Родини. Знову радість від зустрічі зі «сталими рухівцями», знайомство з братами і сестрами, які вперше з нами. На серці направду велика радість, Родина знову разом. Ми вирвалися з атмосфери смутку, тривоги за рідну землю, від телевізорів, Інтернету і опинилися в долоньках Бога, під захистом. «Блаженні всі, що покладаються на нього (Бога)», Пс.2. 
Отець Михайло, духовний провідник РНР , «годував» нас духовною поживою, спонукав до роздумів, до праці над собою. Теми конференцій були різні. Спочатку роздумували про образи. « Не впускаймо образу в своє серце, відкриймо серце для прощення». Отець нагадав нам про старозавітного Йосифа, про мученика Степана. Маємо багато взірців для наслідування чесноти прощення. Ділення в групі було хвилююче, багато ще ран носимо в серці. 

 
<< На початок < Попередня 1 2 3 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 9 із 26
ikona-sw-rodziny.jpg
Церква і місія
zemla2.gif
Power by ArtGattino